شناسهٔ خبر: 66799638 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

سه کشته در دو حادثه ترافیکی محورهای خوزستان

دلال آلبوشهبازی

در پی دو حادثه ترافیکی امروز در محورهای خوزستان، سه نفر کشته و پنج نفر مصدوم شدند.

صاحب‌خبر -

عارف شرهانی سخنگوی اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در پی واژگونی یک خودروی سمند که ساعت ۰۰:۰۵ امروز (۲ خردادماه) در محور ماهشهر - هندیجان نرسیده به شهرک مدنی رخ داد، یک مرد ۳۵ ساله و یک پسربچه هشت ساله کشته شدند. 

وی افزود: همچنین در این حادثه دو زن ۲۸ و ۴۰ ساله مصدوم شدند که توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان معرفی ماهشهر انتقال یافتند.

همچنین رضا معمارزاده رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار کرد: ساعت ۴:۳۰ بامداد امروز،از طریق تماس با سامانه ۱۱۵، خبری مبنی بر واژگونی یک خودروی جیپ کروک در منطقه گردشگری دره توبیرون اطلاع‌رسانی شد. 

وی با اشاره به اعزام تیم‌های امدادی به محل وقوع حادثه افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش، چندین تیم امدادی از پایگاه اورژانس جاده‌ای سردشت، هلال احمر و هیات آفرود برای امدادرسانی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

معمارزاده با اشاره به انتقال مصدومان این حادثه به بیمارستان بزرگ دزفول تصریح کرد: در این حادثه سرنشینان خودرو که چهار نفر بودند بر اثر واژگونی مصدوم شدند که سه مصدوم توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان بزرگ دزفول انتقال یافتند و یک نفر از آن‌ها بر اثر شدت جراحات وارده و آسیب‌دیدگی جدی در ناحیه سر، جان باخت. 

انتهای پیام 

نظر شما