شناسهٔ خبر: 66799013 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

هدفون جدید ال جی مجهز به گرافن است

شرکت ال‌جی الکترونیکس از آخرین مدل هدفون خود رونمایی کرد. این هدفون که با نام T۹۰s به بازار عرضه شده است به دلیل داشتن فناوری گرافنی از صدای بهبود یافته برخوردار است و امکانات جذابی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. شرکت ال‌جی الکترونیکس از آخرین مدل هدفون خود رونمایی کرد. این هدفون که با نام T۹۰s به بازار عرضه شده است به دلیل داشتن فناوری گرافنی از صدای بهبود یافته برخوردار است و امکانات جذابی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا؛ با ارائه یک تجربه صوتی با دقت و وضوح بهبود یافته، جدیدترین هدفون T۹۰s از گرافن خالص استفاده می‌کند. در این هدفون‌ها به لطف نانوساختار گرافنی میزان لرزش به حداقل رسیده و تعادل خوبی در توزیع صدا به وجود آمده است که در نهایت صدای قدرتمندی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر می‌تواند صدای متعادل و بیس‌های قدرتمندی را تجربه کرده و همچنین فرکانس‌هایی در محدوده میانی و بالا را به خوبی بشنود.

هدفون‌های T۹۰s به گونه‌ای طراحی شده اند که سبک وزن باشند و در استفاده طولانی مدت برای کاربر راحت باشند.

مدل جدید ال‌جی مزایای مختلفی را ارائه می‌دهد، مانند Superior Sound و پردازش مکانی هدفون، که یک فناوری تخصصی است و باعث می‌شود شنونده احساس کند که در حال گوش دادن به سیستم صوتی استریو است. شنیدن صدای طبیعی و بدون اعوجاج از جمله مزیت‌های این فناوری پیشرفته است.

انتهای پیام/

نظر شما