شناسهٔ خبر: 66798740 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان:

شهید آیت الله رئیسی یک الگو برای مدیریت جهادی است

اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: شهید آیت الله رئیسی یک الگو برای مدیریت جهادی است و همه مدیران و مسوولان در کار جهادی، این شهید گرانقدر را باید الگو قرار دهند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله حبیبی در یادواره ۴۵۰ شهید معلم و دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خوزستان بیان کرد: شهید آیت الله رئیسی یک الگو برای مدیریت جهادی است و همه مدیران و مسؤولان در کار جهادی، این شهید گرانقدر را باید الگو قرار دهند.

وی با بیان اینکه شهادت ارزشی والاست که جز باتقواترین و مخلص‌ترین انسان‌ها کسی به آن نمی‌رسند، افزود: همه مردم از فقدان آیت الله رئیسی و همراهانش متأثر و اندوهگین هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان دو اولویت شهید آیت الله رئیسی بود که همواره این دو موضوع را با حساسیت ویژه‌ای دنبال می‌کردند.

حبیبی بیان کرد: شهید رئیسی مأموریت‌های ۱۲ گانه‌ای را برای آموزش و پرورش ترسیم کردند. اجرای هدفمند این مأموریت‌ها می‌تواند موجب تحول آموزش و پرورش شوند.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه فرهنگیان بستر تحقق ایران قوی است، گفت: ایران قوی نیازمند مدرسه قوی است و هر مدرسه قوی نیازمند معلمان قوی است که این معلمان در دانشگاه فرهنگیان تربیت می‌شوند.

نظر شما