شناسهٔ خبر: 66798709 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

ابهری‌ها آماده استقبال از شهید راه خدمت

زهرا فتحی

جزئیات مراسم تدفین و بزرگداشت شهید والامقام بهروز قدیمی از شهدای خدمت در ابهر اعلام شد.

صاحب‌خبر -

مراسم بزرگداشت شهید راه خدمت شهرستان ابهر شهید بهروز قدیمی با حضور مقامات کشوری و لشگری در روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه با حضور پرشور مردم ولایی و شهید پرور در ابهر برگزار خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر پاک این شهید والامقام ساعت۱۳:۳۰ الی ۱۴:۳٠ از میدان امام حسین(ع) تا میدان آسیاب ابهر انجام می‌شود. همچنین از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ نیز مراسم تدفین پیکر مطهر شهید بهروز قدیمی در روستای درسجین ابهر انجام خواهد شد.

در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳٠ مراسمی در مسجد جامع ابهر برگزار خواهد شد. همچنین مراسم گرامیداشتی نیز روز پنج‌شنبه بعد از نماز ظهر در مسجد صاحب‌الزمان (عج) صائین‌قلعه برگزار می‌شود.

طبق اعلام پلیس راهور شهرستان ابهر همزمان با مراسم تشییع، تمهیدات ترافیکی در شهرستان‌ اندیشیده شده است و پلیس راهور در آمادگی کامل قرار دارد.

طبق تمهیدات اندیشیده شده محدودیت ترافیکی از چهارراه امام حسین (ع) تا مقابل مسجد جامع برای مراسم روز پنج‌شنبه از ساعت ۱۰ اعمال خواهد شد و توقف خودروها در این ساعت در مسیر اعلامی تا پایان مراسم ممنوع است‌.

از شب گذشته نیز شخصیت‌های برجسته کشوری و لشگری از جمله امیرسرلشگر موسوی فرمانده کل ارتش و سردار سرلشگر سلامی فرمانده کل سپاه، سرتیپ واحدی فرمانده نیروی هوایی در منزل شهید والامقام سرهنگ قدیمی جهت عرض تسلیت حضور یافته‌اند.

مردم روستای درسجین نیز از زمان اعلام خبر شهادت سرگرد قدیمی به ابراز همدردی با خانواده این شهید پرداخته و لحظه‌ای آنان را تنها نگذاشتند همچنین مزار مطهر این شهید نیز توسط اهالی برای تدفین آماده شده است.

انتهای پیام

نظر شما