شناسهٔ خبر: 66785946 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

سه شنبه و چهارشنبه استان مرکزی بارانی می‌شود

با اعلام هواشناسی احتمال وزش باد شدید، سیلابی شدن مسیل ها، برخورد صاعقه و تگرگ به شهروندان در استان مرکزی وجود دارد با اعلام هواشناسی احتمال وزش باد شدید، سیلابی شدن مسیل ها، برخورد صاعقه و تگرگ به شهروندان در استان مرکزی وجود دارد

صاحب‌خبر -

به گزارش برنا از مرکزی ، طبق اعلام سازمان هواشناسی ، پیش بینی وضعیت هوای استان مرکزی در مورخه سه شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۱به شرح زیر است.
مطابق بررسی آخرین نقشه های پیش یابی وضع هوا به دلیل فعالیت سامانه بارشی طی امروز و فردا چهارشنبه در سطح استان به ویژه در نواحی شمالی در بعضی ساعات بویژه ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار باران گاهی رعد و برق و  وزش باد شدید موقتی و در برخی مناطق استان احتمال خیزش گرد و خاک و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
 بر این اساس هشدار هواشناسی سطح نارنجی شماره ۶ اداره کل هواشناسی استان برای امروز و فردا چهارشنبه در خصوص شدت گرفتن نقطه ای بارش ها و آبگرفتگی معابر و آبراهه ها و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و همچنین احتمال برخورد صاعقه و خسارت ناشی از تگرگ و وزش باد شدید موقتی صادر شده است. 
همچنین بر اساس نقشه های فعلی از روز پنجشنبه تا ابتدای هفته آینده بارش های رگباری به صورت پراکنده در برخی از مناطق به ویژه نواحی شمال و شرق استان تداوم خواهد یافت.

نظر شما