شناسهٔ خبر: 66731935 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

اعلام مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره تولیدات هنری سینمایی «فانوس»

مهلت ارسال آثار به هشتمین دوره جشنواره ملی تولیدات هنری و سینمایی مرتبط با حوزه ایثار و شهادت با عنوان «فانوس» در قم تا دهم خرداد اعلام شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از قم، فراخوان هشتمین دوره جشنواره ملی «فانوس»، تولیدات هنری و سینمایی مرتبط با حوزه ایثار و شهادت و دفاع مقدس در قم منتشر شد.

موضوعات فانوس هشتم شامل محور‌هایی همچون نقش ولایت و رهبری در پیشبرد آرمان‌های دفاع مقدس، نقش مردم و بویژه زنان در دفاع مقدس، شهدا و ایثارگران، سبک زندگی رزمندگان اسلام و شهیدان، اردو‌های راهیان نور و تاثیر آن بر نسل جوان می‌باشد.

جشنواره فانوس در پنج بخش هنر‌های نمایشی (تئاتر صحنه ای، خیابانی و نمایشنامه)، هنر‌های تجسمی (عکاسی، نقاشی و طراحی پوستر)، سرود و موسیقی (با کلام و بی کلام)، فیلم (داستانی و مستند کوتاه، انیمیشن و نماهنگ)، رادیویی (نمایش و پادکست) و بخش ویژه دانش‌آموزی (تئاتر صحنه‌ای، سرود دانش‌آموزی، نقاشی و فیلم کوتاه ۱۸۰ ثانیه‌ای) برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار تا دهم خرداد ۱۴۰۳ اعلام شده و آثار برگزیده استانی برای رقابت در سطح ملی، به دبیرخانه کشوری جشنواره فانوس ارسال خواهند شد.
علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را از طریق شماره ۰۹۱۲۷۵۲۴۱۱۹ (رضا ابوذر دبیر جشنواره استانی فانوس) در پیام رسان ایتا و یا به صورت حضوری به دبیرخانه استانی جشنواره واقع در قم، میدان مفید، بلوار شهید آوینی، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ارسال نمایند.

علاوه بر شماره فوق، شماره ۳۳۵۵۴۲۱۰-۰۲۵ داخلی ۱۱۲ مربوط به معاونت هنری و امور سینمایی دفاع مقدس استان قم نیز جهت کسب هرگونه اطلاعات لازم اعلام شده است.

انتهای پیام/

نظر شما