شناسهٔ خبر: 66731878 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

در دیدار امیرعبداللهیان با سفیر ایران در عربستان

قدردانی امیرعبداللهیان از دست اندرکاران حج عربستان

حسین امیرعبداللهیان ضمن تشکر از دست اندرکاران حج ابراز امیدواری کرد برنامه‌های حج امسال در کمال آرامش برگزار شود و حجاج با رضایت کامل از آن کشور به میهن اسلامی بازگردند.

صاحب‌خبر -

 قدردانی امیرعبداللهیان از دست اندرکاران حج عربستان

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا عنایتی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی با دکتر امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

سفیر کشورمان در ریاض در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از آخرین تحولات روابط دو جانبه و روند مناسبات جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی در سطوح مختلف، گزارشی نیز از روند برگزاری حج سال جاری ارائه نمود.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های به عمل آمده جهت برگزاری هر چه بهتر حج سال جاری، در این خصوص و همچنین ارتقاء همکاری‌ها و مناسبات فی‌مابین دو کشور رهنمود و راهکار‌های لازم را ارائه نمود.

دکتر امیرعبداللهیان ضمن تشکر از دست اندرکاران حج و سفارت جمهوری اسلامی ایران در عربستان جهت استقبال از ضیوف الرحمن در سرزمین وحی، ابراز امیدواری نمود برنامه‌های حج سال‌جاری در کمال آرامش برگزار شود و حجاج کشورمان با رضایت کامل از آن کشور به میهن اسلامی بازگردند.

نظر شما