شناسهٔ خبر: 66731726 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد نیوز | لینک خبر

مراقب متولدین این ماه باشید از همه بیشتر خیانت می کنند

اگر فکر می‌کنید زن یا شوهرتان در حال خیانت به شماست، ستاره شناسان می‌گویند بهتر است به صور فلکی او توجه کنید. این‌طور که پیداست متولدین یکی از ماه‌های سال بیش از سایرین به شریک زندگی خود خیانت می‌کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرترکیه ،سامانتا جین، ستاره‌شناس، معتقد است که برای فهمیدن این موضوع تنها نباید به ویژگی‌های شخصیتی طرف مقابل توجه کرد، بلکه باید این را هم در نظر گرفت که او در چه زمانی از سال به دنیا آمده است.

در این میان گفته می‌شود که متولدین یک ماه به‌طور ویژه در زمینه خیانت مقصر شناخته می‌شوند. نشان ماه مورد نظر «جوزا» یا «دو پیکر» است؛ زمانی که فرد در فاصله ۳۱ اردیبهشت تا ۲۹ خرداد به دنیا می‌آید.

سامانتا جین می‌گوید: «یکی از صور فلکی که بیش از همه به خیانت به شریک زندگی خود شهرت دارد، برج جوزا است. کنجکاوی ذاتی آنها، عشق به معاشرت و نیاز به حس ماجراجویی در زندگی می‌تواند با فکر کردن به یک عشق ممنوع تحریک شود.»

این ستاره‌شناس هشدار داد که متولدین برج جوزا هنگامی که از شریک زندگی فعلی خود هیجان کافی دریافت نمی‌کنند به دنبال شخص دیگری خواهند رفت.   

درنتیجه جوزا که عاشق توجه گرفتن است باید همیشه از سوی شریک زندگی خود دیده شود تا از رابطه خسته نشود. اگر این نیازهای شریک زندگی جوزایی خود را برآورده نکنید ممکن است در نقطه‌ای از رابطه متوجه شوید که شما تنها کسی نیستید که از سوی او «عشقم» خطاب می‌شوید!.» 

این ستاره شناس همچنین فاش کرد که احتمال خیانت متولدین برج حمل، قوس و میزان نیز بالاست. اما برج سرطان، ثور و سنبله بیش از همه به شریک زندگی خود وفادار هستند.

 

برچسب‌ها:

نظر شما