شناسهٔ خبر: 66701465 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

پیشنهاد قهرمان اروپا به پدیده ۲۰ساله تیم ملی

محمدجواد حسین‌نژاد، پدیده سپاهان و تیم ملی از ستاره سرخ بلگراد پیشنهاد رسمی دریافت کرده است.

صاحب‌خبر -

محمدجواد حسین‌نژاد، پدیده سپاهان و تیم ملی از ستاره سرخ بلگراد پیشنهاد رسمی دریافت کرده است.

سپاهان در سالیان اخیر روی آکادمی خود فعالیت چشمگیری انجام داده و بازیکنان بسیاری نیز از رده‌های پایه راهی تیم اصلی شده‌اند. پیشتر محرم نویدکیا ، احسان حاجی‌صفی، علی کریمی، مهدی شریفی و چندین ستاره دیگر در آکادمی سپاهان رشد کردند و به پیراهن تیم ملی نیز رسیدند.

در یکی دو فصل اخیر هم سپاهان از بازیکنان جوان بسیاری در ترکیب خود استفاده کرده. محمد قربانی که از نساجی راهی سپاهان شد، بعد از تنها یک فصل و نیم بازی در اصفهان به اورنبورگ در لیگ روسیه رفت و یک میلیون یورو نیز از این انتقال نصیب سپاهان شد.

پیشنهاد قهرمان اروپا به پدیده ۲۰ساله تیم ملی

حالا هم شنیده می‌شود محمدجواد حسین‌نژاد، دیگر جوان ملی‌پوش سپاهان مورد توجه چند باشگاه قطری مثل السد قرار گرفته اما قصد دارد به فوتبال اروپا برود و برای ستاره سرخ بلگراد بازی کند. ستاره سرخ قدیمی‌ترین و پرافتخارترین باشگاه صربستان است که این فصل هم عنوان قهرمانی را به دست آورد.

ستاره سرخ که سابقه قهرمانی در رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا را دارد و پیراهن اصلی‌اش قرمز است، فصل بعد در پلی‌آف لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و همین مسأله یکی از دلایل انتقال احتمالی حسین‌نژاد به این تیم خواهد بود. البته اگر در گام آخر مشکلی بوجود نیاید و حسین‌نژاد هم مثل امین حزباوی راهی لیگ ستارگان قطر و باشگاه السد نشود.

نظر شما