شناسهٔ خبر: 66311277 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

سرمربی تیم ملی والیبال ایران وارد تهران شد

موریس موتا پائز، سرمربی برزیلی – فرانسوی تیم ملی والیبال ایران وارد تهران شد.

صاحب‌خبر -
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، موریس موتا پائز ۹ اسفند ۱۴۰۲ برای هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران در سال ۲۰۲۴ با فدراسیون والیبال به توافق رسید.
 
این مربی برزیلی – فرانسوی تیم ملی ساعت چهار بامداد امروز (چهارشنبه ۵ اردیبهشت) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد و با سید میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال درخصوص برنامه‌های تیم ملی والیبال کشورمان دیدار و گفتگو می‌کند.
<div id="video-display-embed-code_11039980"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/4214492/11039980?width=600&height=350"></script></div>
 
پائز از ساعت ۱۱ صبح با حضور در سالن آزادی فدراسیون در تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان شرکت خواهد کرد.
 
تمرینات تیم ملی والیبال ایران که از شنبه ۱۸ فروردین با حضور ۱۶ بازیکن جوان آغاز شده بود و از چهارشنبه ۲۸ فروردین با ورود محمد فلاح، محمد ولی‌زاده، شهروز همایونفرمنش، مهدی مرندی، محمدرضا حضرت‌پور، محمدطاهر وادی و میثم صالحی وارد فاز جدیدی شده بود، از امروز با کادر فنی کامل پیگیری می‌شود تا مردان والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ آماده کنند.
 
بازیکنان لژیونر هم پس از بازگشت به ایران با نظر پائز استراحتی کوتاه خواهند داشت و در کمترین زمان ممکن به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوند.
 
پیمان اکبری، علی فتاحی، نوید مشجری، عبدالرضا علیزاده، امیر ملک‌زاده و پویا عزیزی به عنوان مربی، محمدامین شاکری (آنالیزور)، توحید اصغری (بدنساز)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره‌ای به عنوان ماساژور دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان در اردو هستند.
 
همچنین مارسلو بدنساز تیم ملی والیبال کشورمان دوشنبه دهم اردیبهشت به جمع مردان والیبال ایران در تهران خواهد پیوست و لئوناردو دستیار برزیلی پائز نیز جمعه ۱۴ اردیبهشت وارد تهران خواهد شد.
 
رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از یکم خرداد در کشور‌های برزیل و ترکیه آغاز می‌شود که به عنوان آخرین مرحله صعود به المپیک پاریس حساسیت و اهمیت این رقابت‌ها را در این سال به حداکثر خود رسانده است.

نظر شما