شناسهٔ خبر: 66255812 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

سرمربی پیشین تیم ملی ولز در راه تراکتور/ سرخپوشان تبریزی با جانشین خمس به توافق رسیدند

طبق اعلام یک سایت انگلیسی، «کریس کولمن» سرمربی سابق تیم ملی ولز با انعقاد قراردادی ۱۸ ماهه هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده خواهد گرفت.

صاحب‌خبر -

پس از جدایی « پاکو خمز » از هدایت تیم فوتبال تراکتور تبریز ، مدیران این باشگاه محمد نصرتی که دستیار ایرانی خمز بود را به عنوان مربی موقت تیم خود انتخاب کردند اما شکست برابر نساجی در هفته بیست و چهارم باعث شد تا آنها هرچه سریع‌تر اقدام به جذب مربی جدید برای تیم خود کنند و از همین رو با «کریس کولمن» سرمربی سابق تیم ملی ولز به توافق رسیدند اما هنوز قراردادی با او به امضا نرسیده است.

سایت انگلیسی «۷۷۷score» در این خصوص نوشت: گزارش‌ها حاکی از آن است که کریس کولمن با باشگاه تراکتور در ایران به توافق رسیده و مدت زمان قرارداد این مربی ۵۴ ساله، با تراکتور ۱۸ ماهه خواهد بود. کولمن از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ هدایت تیم ملی ولز را بر عهده داشت و با این تیم به موفقیت چشمگیری دست یافت. در کارنامه مربیگری کولمن، هدایت تیم‌های فولام، کاونتری سیتی و ساندرلند نیز دیده می‌شود.

کلمن

تراکتور پس از جدایی پاکو خمز بدون سرمربی است و در فاصله ۶ هفته تا پایان لیگ برتر ایران با ۴۰ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

نظر شما