شناسهٔ خبر: 66252439 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

ّرئیس کل دادگستری مازندران تاکید کرد:

ضرورت اجرای دقیق سند تحول قضایی در مازندران

رئیس کل دادگستری مازندران بر اجرای دقیق و کامل سند تحول قضایی در استان تاکید کرد و گفت: همه باید بسیج شوند تا برنامه ابلاغی به استان مازندران به بهترین شکل ممکن و در زمان مقرر اجرایی و عملیاتی شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، دکتر عباس پوریانی امروز در جلسه شورای معاونین دادگستری استان، افزود: در کنار سند تحول قضایی، مشکلات و موارد مبتلابه استان نیز  به تفکیک هر شهرستان باید شناسایی شده و مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری مازندران در ادامه با اشاره به وجود منابع طبیعی و شرایط خاص جغرافیایی استان، ادامه داد: با جدیت و قاطعیت، اجازه هرگونه سوء استفاده از مواهب خدادادی استان مازندران را از متخلفین سلب خواهیم کرد.

پوریانی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت بحث پیشگیری از وقوع جرم نیز تاکید کرد و افزود: اقدامات انجام شده در حوزه پیشگیری باید اثرات بازدارنده در جامعه داشته باشد.

وی همچنین بحث پسماند و فاضلاب را از مهمترین مشکلات مبتلابه استان مازندران برشمرد و خاطرنشان کرد: این موارد و دیگر مشکلات موجود در استان باید با برنامه ریزی دقیق و همت دستگاه‌های متولی و البته حمایت دستگاه قضایی به بهترین شکل ممکن مدیریت و مرتفع شود.

انتهای پیام

نظر شما