شناسهٔ خبر: 66217855 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

تنش میان آرائوخو و گندوغان در بارسلونا؟!

مدافع بارسلونا به شکل غیرمستقیم به انتقادات ایلکای گوندوغان از او به خاطر اخراج در بازی مقابل پاری سن ژرمن واکنش نشان داد.

صاحب‌خبر -

جی پلاس، بعد از شکست بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن ‌کسی نبوده که مقصر اصلی این باخت و حذف شدن از اروپا را رونالد ‌آرائوخو نداند. ‌درحالی‌که در دقایق اولیه بازی که در المپیک مونتجوئیک جریان ‌داشت بارسا نسبت به پی‌اس‌جی برتر بود و در همین دقایق یک‌بار ‌هم دروازه حریف را باز کرده بود یک خطا از طرف رونالد آرائوخو روی ‌بارکولا باعث شد همه چیز به ضرر بارسا تغییر کند.‌

اکثر کارشناسان و ستاره‌های سابق فوتبال معتقدند حتی اگر آرائوخو ‌معتقد بود بازیکن حریف با دروازه‌بان‌شان تک به تک می‌شود نباید در ‌آن صحنه او را با خطا متوقف می‌کرد. حتی اگر بارسا گل می‌خورد ‌نتیجه 1-1 می‌شد ولی دو تیم همچنان یازده نفره بودند و دست بالا با ‌بارسا بود. ‌

در پایان بازی ایلکای گوندوغان مستقیما از او انتقاد کرد و گفت با آن خطا تیم را نابود کرد.

ستاره اروگوئه‌ای که امروز در مراسم معرفی یک کتاب شرکت کرده بود، در مورد اینکه او را مقصر اصلی شکست می‌دانند، گفت: «خیر، من مسئول شکست نبودم. بدیهی است که اخراج من شرایط بازی را عوض کرد، زیرا ما 10 نفره شدیم، سپس چیزهای زیادی در مورد خود بازی وجود دارد. اخراج من اتفاق مهمی بود زیرا می‌دانم وقتی هستم چه کمکی به تیم می‌کنم. از هواداران که همیشه حامی من بوده‌اند تشکر می‌کنم. وقتی از زمین بیورن می‌رفتم نیز من را تشویق کردند.»

ستاره اروگوئه ای ادامه داد: «واضح است که از آن اتفاق غمگینم. بازی در مشت ما بود ولی در یک لحظه ورق برگشت. معتقدم صحنه 50-50 بود و داور می‌توانست سوت نزند ولی وقتی اعلان خطا کرد، کارت قرمز بدیهی بود.»

او در مورد اظهارات گوندوغان گفت: «من ترجیح می‌دهم آنچه را که درباره اظهارات گوندوغان فکر می‌کنم، برای خودم نگه دارم. من کدهای اخلاقی و ارزش‌هایی دارم که معتقدم باید به آنها احترام گذاشت.»

حرفی بیشتر در مورد گوندوغان: «من قبلا به این سوال پاسخ داده‌ام.»

 

نظر شما