شناسهٔ خبر: 66217811 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

۶ طرح ورزشی و آموزشی در اندیمشک به بهره‌برداری رسید

دزفول - ایرنا - چهار زمین  چمن مصنوعی، یک پیست موتورسواری و یک مدرسه ۶ کلاسه با اعتباری حدود ۳۵۰ میلیارد ریال روز پنجشنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در اندیمشک به بهره برداری رسید.

صاحب‌خبر -

فرماندار اندیمشک در حاشیه این آیین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه زیرساخت های ورزشی این شهرستان با سرعت در حال توسعه و ارتقاست گفت: چهار زمین چمن مصنوعی در شهرهای آزادی و چمگلک و همچنین روستای قلعه مختار و پارک چهارم آذر اندیمشک از جمله طرح های ورزشی است که امروز به بهره برداری رسید.

یوسف زمانی اصل با هزینه احداث هر یک از این زمین های چمن مصنوعی را ۲۰ میلیارد ریال اعلام و ادامه داد: هزینه احداث این چهار زمین ورزشی در مجموع ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات مسؤلیت های اجتماعی وزارت نفت تامین شده است.

۶ طرح ورزشی و آموزشی در اندیمشک به بهره‌برداری رسید

وی تکمیل پیست موتورسورای را یکی از مطالبه های مهم جوانان این شهرستان دانست و گفت: تکمیل این پیست موتورسواری که چندین سال احداث آن با وقفه مواجه شد به دلیل ظرفیت ها و علاقه مندی جوانان اندیمشک به عنوان اولویت پیگیری و انتظار چندین ساله سرانجام به پایان رسید.

فرماندار اندیمشک افزود: طرح پیست موتورسواری اندیمشک با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیارد ریال و به طول ۲ کیلومتر از محل اعتبارات اهدایی وزارت نفت به بهره برداری رسید .

وی ادامه داد: توسعه زیرساخت های ورزشی به عنوان اولویت در دستور کار است و در این مسیر، توسعه زیرساخت ها و سرانه های ورزشی و تجهیز هیات های ورزشی نیز هدف گذاری شده است.

۶ طرح ورزشی و آموزشی در اندیمشک به بهره‌برداری رسید

زمانی اصل افزود: همچنین امروز ️مدرسه ۶کلاسه برکت شهدای شهرک دوکوهه اندیمشک نیز افتتاح شد که برای احداث این طرح آموزشی ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش ایرنا، بهمن ماه سال گذشته نیز ۱۵ هزار قلم انواع تجهیزات و وسایل ورزشی با ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات مسوولیت‌های اجتماعی وزارت نفت طی آیینی میان هیات‌های ورزشی اندیمشک توزیع شد.

اندیمشک یکی از شهرهای صاحب نام در رشته کشتی است به گونه ای که از این شهرستان قهرمانان و پهلوانان ملی و بین المللی فراوانی در کشتی فرنگی به جامعه کشتی معرفی شده است.

بر این اساس احداث خانه کشتی پنج هزار نفری اندیمشک به عنوان بزرگترین طرح ورزشی این شهرستان آغاز شده و در حال تکمیل است.

نظر شما