شناسهٔ خبر: 66217096 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

شور و شوق کاربران عرب‌زبان از عملیات وعده صادق با کلیدواژه «شکرا ایران»

کاربران عرب زبان با هشتگ «شکرا ایران»، از عملیات وعده صادق جمهوری اسلامی ایران قدردانی و حمایت کردند.

صاحب‌خبر -

سرویس سیاست مشرق - پس از عملیات موفقیت‌آمیز وعده صادق سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی، کاربران عرب زبان در فضای مجازی از جمهوری اسلامی ایران قدردانی کردند. این کاربران با هشتگ «شکرا ایران» از اقدام غرورآفرین ایران علیه رژیم خبیث صهیونیستی تشکر و حمایت کردند.

این هشتگ اغلب از سوی کاربران عراقی، سوری، لبنانی، یمنی به طور گسترده استفاده شده و برخی کاربران عربستانی، اماراتی و کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز به طور پراکنده از این هشتگ استفاده کردند. در این توئیت‌ها، تصاویری که از اصابت موشک‌ها در سرزمین‌های اشغالی در تاریخ ثبت شد، منتشر شده و از رهبر جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح کشور قدردانی شد.

یکی از توئیت‌های وایرال شده‌ای که در فضای مجازی ایران نیز وایرال شد، توئیت یحیی ابوزکریا، تحلیلگر و روزنامه‌نگار الجزایری بود که نوشت: «وقتی اعراب فلسطین را فروختند فرزندان سلمان فارسی برای مردم فلسطین انتقام گرفتند»

شور و شوق کاربران عرب‌زبان از عملیات وعده صادق با کلیدواژه «شکرا ایران»

علاوه بر این، هفته اخیر شاهد یک کلیپ وایرال شده در فضای مجازی اعراب بود که همکاری و همسویی حکام عرب با رژیم صهیونیست را با طنازی نقد کرده بود.

کاربران عرب‌زبان همچنین تصویری از رهبر جمهوری اسلامی و عبارت شکرا ایران همراه با ترجمه فارسی آن را طراحی کرده و به صورت مشترک منتشر کردند.

شور و شوق کاربران عرب‌زبان از عملیات وعده صادق با کلیدواژه «شکرا ایران»

در پیام‌های این کاربران، از عملیات وعده صادق با عناوین «هجوم تاریخی»، «بازدارندگی ایرانی» و «امت اسلامی» یاد کردند.

تصاویر توئیت کاربران عرب‌زبان در وصف عملیات وعده صادق سپاه پاسداران را مشاهده کنید.

‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌

نظر شما