شناسهٔ خبر: 66216876 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

فراکسیون اهل سنت مجلس:

«عملیات وعده صادق» مسرت و سرافرازی تمام آزادگان جهان را به دنبال داشت

فراکسیون اهل سنت مجلس: فراکسیون اهل سنت مجلس در بیانیه ای اعلام کرد: «عملیات وعده صادق» ضمن آنکه مسرت و سرافرازی تمام آزادگان جهان به ویژه مسلمانان را به دنبال داشت در حالی با موفقیت به سرانجام رسید که کشورهای مدعی حقوق بشر، تمام توان پدافندی خود را برای حفاظت از رژیم صهیونیستی به کار گرفتند و در این امر نیز ناکام ماندند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، متن بیانیه فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قاتلوهمْ یعذّبْهم اللّه بأیْدیکمْ ویخْزهمْ وینْصرْکمْ علیْهمْ ویشْف صدور قوْمٍ مؤْمنین

در پی خطای محاسباتی رژیم جنایتکار صهیونیستی و حمله مستقیم به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت رهبری معظم انقلاب، معادله جدیدی در عرصه بازدارندگی تعریف کرده و ضمن به رخ کشیدن توان نظامی خود، رژیم کودک کش صهیونیستی را مجازات کرد.

«عملیات وعده صادق » ضمن آنکه مسرت و سرافرازی تمام آزادگان جهان به ویژه مسلمانان را به دنبال داشت؛ در حالی با موفقیت به سرانجام رسید که کشورهای مدعی حقوق بشر تمام توان پدافندی خود را برای حفاظت از رژیم صهیونیستی بکار گرفتند و در این امر نیز ناکام ماندند.

فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، استمرار پیروزی های جبهه مقاومت و آزادی قدس شریف را از محضر خداوند متعال مسئلت دارد.

انتهای پیام/

نظر شما