شناسهٔ خبر: 66183281 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پبش بینی ۱۰۰ میلیارد تومان برای محلات کم برخوردار گرگان

رییس کمیسیون عمران شورای شهر گرگان گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان به‌منظور محرومیت‌زدایی از محلات کم‌برخوردار گرگان پیش‌بینی شده است. رییس کمیسیون عمران شورای شهر گرگان گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان به‌منظور محرومیت‌زدایی از محلات کم‌برخوردار گرگان پیش‌بینی شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان ، مهران کاظم نژاد رئیس کمیسیون عمران شهرداری گرگان اظهار کرد: تمرکز بودجه امسال بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره است.

کاظم‌نژاد با اشاره به ابلاغ لایحه بودجه امسال اظهارکرد: یکی از ویژگی‌های بودجه سالجاری اینست که تلاش کردیم اعتبارات در محلات به صورت هدفمند هزینه شود.

وی افزود: در همین راستا ۱۰۰ میلیارد تومان به‌منظور محرومیت‌زدایی از محلات کم‌برخوردار پیش‌بینی شده است و در کنار آن سایر اقدامات عمرانی از جمله آسفالت، جدول‌کشی و ... نیز انجام می‌شود.

کاظم‌نژاد با بیان اینکه ۴۰ درصد بودجه مربوط به بخش عمرانی است گفت: تمرکز ما در بودجه امسال بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمامی است که می‌تواند تحول اقتصادی و معیشتی برای شهروندان به همراه داشته باشد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر گرگان گفت: همچنین در بودجه امسال تخفیف ۹۵ درصدی برای انبوه‌سازان در نظر گرفته شده است و برای بهسازی بافت‌های فرسوده نیز صدور پروانه به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما