شناسهٔ خبر: 66110575 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

آل کثیر: با اسنپ به تمرینات پرسپولیس می روم/ امیدوارم قهرمان شویم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از لحاظ مالی شرایط جالب نیست و هر روز با اسنپ به تمرین می‌آیم و می‌روم و ماشین ندارم.

صاحب‌خبر -

 عیسی آل‌کثیر  مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل ملوان اظهار کرد:  خدا را شکر بازی را با تک گل من بردیم، اما زحمتش با بازیکنان بود و توانستیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.

او درباره اینکه گلش آفساید بود، گفت: من صحنه گل را هنوز ندیده ام تا نظری در این باره بدهم.

آل کثیر درباره در کورس رقابت با استقلال برای قهرمانی هستند، گفت: ما به تیم‌های دیگر فکر نمی‌کنیم و راهمان را ادامه می‌دهیم و تا آخر فصل هر چه خیر است پیش بیاید.

او درباره محرومیت اوسمار در این بازی گفت: اوسمار درباره محرومیتش صحبت کرد، اما به نظرم  نیازی نبود به او کارت بدهند. در مجموع  برد تیم مهم  بود که توانستیم پیروز شویم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه استقلالی‌ها می‌گویند نمی‌گذارند ما قهرمان شویم، گفت: در مورد تیم ما و این بازی صحبت کنید. به هر حال نظر شخصی خودشان است.

آل کثیر  درباره اینکه انتظارات از او زیاد است، گفت: چه انتظاری؟ مهم این است که تیم پیروز شود و این صحبت شماست،   نظر مربی نبوده است.   خدا را شکر تیم روند رو به رشد خود را ادامه می‌دهد.

او درباره اینکه امسال پرسپولیس می‌تواند دبل قهرمانی کند، گفت: ما راهمان را ادامه می‌دهیم و هیچ کس خبر از آینده ندارد و مهم این است که ببریم و هر اتفاقی بیفتد دست خداست. ما هم وظیفه مان است که تلاش کنیم و بقیه چیز‌ها دست خداوند است.

مهاجم پرسپولیس درباره نارضایتی اسماعیلی فر از وضعیت پرداختی‌ها گفت: حق دارد. فکر کنم ۴۰ درصد پرداختی داشتیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود نباید ۴۰ درصد بگیرد و حداقلش باید نزدیک ۷۰ درصد پول بگیریم. سقف قرارداد ما هم نسبت به تیم‌های دیگر پایین است و از لحاظ مالی شرایط چندان جالب نیست. هر روز با اسنپ به تمرین می‌آیم و می‌روم و ماشین ندارم.

او درباره اینکه اکثر بازیکنان درباره موضوع قرارداد‌ها و دریافت آپشن‌ها صحبت می‌کنند، بیان کرد: بازیکنان از پرداختی‌ها ناراضی هستند و هنوز پول سال گذشته تسویه نشده است و امسال هم ۴۰ درصد گرفتیم. بازیکنان همه زندگی دارند و خیلی از آنها متأهل هستند و شرایط سخت است. امیدوارم این مشکل حل شود. وظیفه ماست که در حیطه خودمان کار کنیم و مدیران باشگاه هم هر چه زودتر مشکلات را حل کنند.

آل‌کثیر درباره رقابت نزدیک با استقلال برای قهرمانی خاطرنشان کرد: ما یک امتیاز با استقلال اختلاف داریم و هفته به هفته سعی می‌کنیم بازی‌های‌مان را ببریم و باید هر روز تلاش کنیم و تا آخر فصل امیدواریم که قهرمان شویم.

نظر شما