شناسهٔ خبر: 66110372 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

کنایه تند رشیدی کوچی به دولتمردان: وضعیت اقتصاد خراب است، حال مردم اصلا خوب نیست /طوری به مردم امید ندهید که فردا مسخره تان کنند

رشیدی کوچی با انتقاد از تصویرنمایی دولتی ها از شرایط خوب اقتصادی علی رغم وضعیت معیشتی مردم، گفت:اگر اگر می خواهیم به مردم امید بدهیم نباید طوری باشد که فردا ما را مسخره کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد، حال مردم اصلا خوب نیست گفت: با تغییر آدم ها ومهره ها اتفاق خاصی رخ نمی دهد بلکه باید ساختارها تغییر کرده و متحول شود.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در گفتگو با اقتصاد ۱۰۰، افزود: با روش های فعلی رئیس جمهور یک هفته قبل از اینکه به این سمت برسد می آید می گوید من شرایط را درست می کنم و فرد قبلی عرضه نداشته، ولی وقتی خودش وارد این ساختار می شود می بینیم که آنطور که وعده داده عمل نمی کند.

وی در پاسخ این سوال که چرا کارنامه ای که دولت از خود ارائه می کند حاکی از شرایط خوب اقتصادی است گفت: مخالفم، اگر می خواهیم به مردم امید بدهیم نباید طوری باشد که فردا ما را مسخره کنند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها تصریح کرد: الان کاملا مشخص است که وضعیت اقتصادی خراب است، با صحبت های کلیشه ای حال مردم خوب نمی شود.

۲۷۳۰۲

نظر شما