شناسهٔ خبر: 65465430 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

معاون استاندار خوزستان:

مردم علی‌رغم مشکلات و کاستی‌ها، در انتخابات حضور پررنگ خواهند داشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: مردم بصیر با درک درست از شرایط کنونی استان خوزستان و کشور، علی‌رغم مشکلات و کاستی‌ها و محدودیت‌ها، قطعا پررنگ‌تر از همیشه حضور خواهند داشت.

صاحب‌خبر -

دکتر محمد راضی‌جلالی اظهار کرد: فرآیند انتخابات در استان خوزستان، نوید مشارکت خوب و انتخابات پرشور می‌دهد. مردم بصیر با درک درست از شرایط کنونی استان خوزستان و کشور، علی‌رغم مشکلات و کاستی‌ها و محدودیت‌ها، قطعا پررنگ‌تر از همیشه حضور خواهند داشت و پای انقلاب و ولایت هستند. 

وی ادامه داد: مردم خوزستان روز جمعه ۱۱ اسفند، با بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری و خون شهدا تجدید بیعت خواهند داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: امیدواریم همه اقشار، صرف نظر از هر گرایش، قوم و زبان و گویشی، در انتخابات مشارکت داشته باشند و مجلسی پرتوان و اثرگذاری تشکیل دهند.

وی افزود: از نظر ما، همه کاندیداهایی که توسط نهادهای نظارتی تایید صلاحیت شده‌اند، شایستگی حداقلی دارند اما این مردم هستند که باید با مطالعه، مشورت و تحقیق که امروزه ابزار آن وجود دارد و همچنین با کمک بزرگان و مطلعان، از سوابق عملکرد و اجرایی کاندیداها مطلع شوند و در این بین، بهترین افراد را انتخاب کنند تا استان خوزستان با ۱۸ نماینده‌ای که به مجلس می‌فرستد، اثرگذاری خوبی داشته باشد.

راضی‌جلالی یادآور شد: همچنین برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری که جایگاه ویژه‌ای در نظام دارد، گزینه‌های خوبی مطرح شده‌اند. امیدواریم مردم بتوانند با انتخاب خود، نیروهای متدین، ولایتمدار و دانشمندی به این مجلس بفرستند.

نظر شما