شناسهٔ خبر: 65407442 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

جزئیات فعالیت مدارس و ادارات لرستان، فردا سه‌شنبه ۸ اسفند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: به دلیل برودت هوا، ادارات و فعالیت مدارس برخی از شهرها و بخش‌های استان فردا، سه‌شنبه هشتم اسفند، با تأخیر آغاز خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری ایمنا از لرستان، مهدی پازوکی، شامگاه_ دوشنبه هفتم اسفند_ اعلام کرد: با توجه به اُفت شدید دما فعالیت مدارس و مراکز آموزشی مقاطع متوسطه اول و دوم، بانک‌ها، ادارات و دانشگاه‌ها در شهرستان‌های ازنا، الیگودرز، دورود، بروجرد، سلسله، دلفان، خرم‌آباد و چگنی و بخش‌های اشترینان، سیلاخور، کاکاوند زاغه بیران‌شهر، زز و ماهرو و پاپی از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

وی افزود: آموزش در مقاطع ابتدایی و پیش‌دبستانی و مهدکودک‌ها در نوبت صبح در این شهرستان‌ها و بخش‌ها نیز به صورت غیر حضوری در بستر شاد خواهد بود.

پازوکی گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از این قاعده مستثنی است و به روال شرایط عادی خدمات‌دهی خواهند داشت.

محورهای اصلی و شریانی استان باز است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با اشاره به اینکه محورهای اصلی و شریانی استان باز و تردد برقرار است، افزود: بارش برف محور ۹۰ روستای الیگودرز، ۴۴ روستای ازنا و ۴۰ روستای دورود، ۵۵ روستای بروجرد در پی بارش شدید برف، هم‌اکنون مسدود شده است.

تردد در گردنه‌ها صرفاً با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است

پازوکی بیان کرد: گردنه‌های گله‌بادوش، آبشار، امامزاده، فرسش و شیخان و گله‌مویه در الیگودرز هم‌اکنون مسدود است و تردد در گردنه‌های هیراب محورهای مواصلاتی صعب‌العبور و کوهستانی به دلیل برودت هوا و یخ‌زدگی جاده‌ها صرفاً با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است و تلاش راهداران برای بازکردن محورهای روستایی ادامه دارد.

نظر شما