شناسهٔ خبر: 65407408 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:

زمینه برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم است

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش‌های انجام گرفته در راستای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در ماه‌های اخیر، گفت: خوشبختانه زمینه برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم شده است.

صاحب‌خبر -

تراب محمدی روز دوشنبه در ستاد انتخابات استان افزود: در این مدت ۱۳۰ هزار نفر ساعت آموزش برای دست اندرکاران انتخابات در آذربایجان شرقی برگزار شده است. 

وی با بیان اینکه فضای همدلی و هم افزایی کامل میان مجریان و ناظران انتخابات استان در این مدت حاکم بود، اضافه کرد: امیدوارم در سایه شرایط ایجاد شده، مردم عزیز استانمان با حضور پرشور و شکوه در پای صندوق‌های رای بار دیگر خواب دشمنان نظام و این مرز و بوم را نقش بر آب کنند. 

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به آمادگی احزاب و جریان‌های سیاسی شناسنامه دار استان برای رقابت در انتخابات پیش رو ادامه داد: فضای تبلیغات انتخاباتی توسط نامزدهای تایید صلاحیت شده در استان پرشور است. 

وی بیان کرد: بدون شک در جمعه پیش رو شاهد برگزاری انتخاباتی در طراز انقلاب و در چارچوب شاخص‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در آذربایجان شرقی خواهیم بود. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی از عموم مردم آذربایجان شرقی درخواست کرد که با مشارکت باشکوه در انتخابات ۱۱ اسفند ماه جاری بار دیگر با آرمان‌های انقلاب، شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کنند.

انتهای پیام 

نظر شما