شناسهٔ خبر: 65354645 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

دادگستری اصفهان: ۸ ترورست بازداشت شدند

خبرگزاری ایرنا

رییس کل دادگستری استان اصفهان از دستگیری هشت نفر از عناصر تروریستی پیش از راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در اصفهان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام اسدالله جعفری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان که در مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، افزود: علاوه بر این، کشف چند تُن مواد مخدر، مبارزه با عناصر تروریستی وابسته به گروهک‌های معاند، دستگیری ۱۳ عنصر تروریستی و کشف ۵۵ بمب دست ساز در ماه‌های گذشته، کشف تعداد انبوهی سلاح غیر مجاز، شناسایی و سرکوب شبکه بهاییت و مبارزه با قاچاق دارو‌های حساس و مورد نیاز مردم گوشه‌ای از دیگر اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان است.

وی ادامه داد: برخورد با افراد هنجارشکن در فضای مجازی و انجام اقدامات گسترده پیشگیری از وقوع اغتشاش نیز از دیگر فعالیت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان است.

حجت الاسلام جعفری با تاکید بر اینکه شاه کلید توسعه در کشور، امنیت پایدار است، گفت: ایثار‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) به ایجاد امنیت پایدار در کشور منجر شده است.

وی خاطرنشان کرد: این ایام مصادف با هفته پاسداشت خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) است که امسال با عنوان «اقتدار، امنیت و آرامش» نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه امروز وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، ارتش و فراجا اجازه نمی‌دهند دشمن بخواهد دست به اقدامی بزند، اظهار کرد: استان اصفهان به دلیل استقرار اماکن متعدد حیاتی و زیر ساخت‌های صنایع، غنی سازی، پالایشگاهی و نظامی همواره مورد نظر دشمنان قرار دارد.

حجت الاسلام جعفری اضافه کرد: دشمنان در این خطه دست به تحرکات مذبوحانه‌ای زده‌اند، اما با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) اقدامات بازدارنده‌ای علیه این اقدامات انجام شده است.

وی یادآور شد: مبارزه با انواع تروریسم، خرابکاری، تهدید امنیت کشور و سیستم‌های نفوذی و جاسوسی، مبارزه با جنگ سایبری دشمنان، صیانت از اقوام و اقلیت‌های قومی و مذهبی و مبارزه با اشرار سازمان یافته گوشه‌ای از خدمات مهم سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

نظر شما