شناسهٔ خبر: 65333266 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های برون شهری قم ویژه نیمه شعبان

رئیس پلیس راه استان قم، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های برون شهری قم در ایام نیمه شعبان، سالروز ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) را اعلام کرد.

صاحب‌خبر -

 سرهنگ مختار پناهی،رئیس پلیس راه استان قم اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن نیمه شعبان مصادف با ولادت حضرت مهدی (عج) و برگزاری آیین‌های ویژه این روز در مسجد مقدس جمکران و توالی آن با تعطیلات پایانی هفته، شاهد افزایش سفر‌های بین شهری و تراکم ترافیک در این ایام در محور‌های مواصلاتی به استان قم خواهیم بود.

وی گفت: باتوجه به این موضوع و اعمال محدودیت‌های ترافیکی، تردد تمامی وسایل نقلیه سنگین باربری (تریلی، کامیون و کامیونت) از ساعت ۱۲ روز شنبه پنجم اسنفدماه تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ششم اسفندماه از محور قدیم قم - کاشان و بالعکس ممنوع و مسیر جایگزین آزادراه قم – کاشان است.

پناهی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه مذکور از میدان ۷۲ تن به سمت جمکران و محور قدیم قم - کاشان ممنوع است و این گونه وسایل نقلیه باید از روی پل میدان ۷۲ تن به سمت آزادراه قم - کاشان تردد کنند.

وی گفت: با توجه به حجم ترافیک در میدان ۷۲ تن، رانندگان این قبیل وسایل نقلیه که از آزادراه قم - کاشان به مقصد تهران در حرکت هستند باید قبل از رسیدن به عوارضی آزادراه قم - کاشان، آزادراه قم - گرمسار را جهت ادامه مسیر انتخاب کنند و از آن مسیر تردد نمایند.

نظر شما