شناسهٔ خبر: 65333003 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

اجیر کردن کیف قاپ برای آتش زدن خودرو در گرمسار

فرمانده انتظامی گرمسار از دستگیری عاملان کیف قاپی و آتش سوزی خودرو در این شهرستان خبر داد.

صاحب‌خبر -

 سرهنگ داود آقا زاده شامگاه دوم اسفند با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع یک فقره کیف قاپی از یک خانم و آتش زدن خودرو مال باخته در حوزه استحفاظی این شهرستان ؛ با توجه به حساسیت موضوع و رعب و وحشت ایجاد شده پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی گرمسار قرار گرفت. 

وی اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات پلیسی و اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی گرمسار، سارق کیف قاپ شناسایی و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه در مخفیگاه دستگیر شد. 

فرمانده انتظامی گرمسار ادامه داد: پس از دستگیری سارق و دلالت وی به پلیس آگاهی کارآگاهان با اقدامات فنی و اطلاعاتی به عمل آمده به سرنخ های جدیدی در خصوص آتش سوزی خودروی شاکیه رسیده که متهم در بازجویی های فنی و با مشاهده دلایل و مستندات ، ضمن اعتراف به کیف قاپی اعلام کرد فردی به هویت معلوم با پرداخت وجهی از وی خواست تا کیف این خانم را سرقت و خودروی وی را آتش بزند. 

سرهنگ داود آقا زاده در ادامه افزود: با توجه به شناسایی متهم ، دوم ، با هماهنگی های لازم و در یک عملیات برق آسا نامبرده دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت و در بازجویی های پلیس به بزه ارتکابی خود که همان اجیر کردن متهم اول بود اعتراف و انگیزه خود را از این کار اختلاف خانوادگی بیان کرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار در خاتمه ضمن اعلام اینکه در بازرسی به عمل آمده از منزل متهم اول کیف شاکیه کشف و هر دو متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل دستگاه قضا شدند گفت: امنیت یکی از مهمترین و اساسی ترین نیازهای هر جامعه میباشد و تامین و ارتقای امنیت همواره یکی از دغدغه های اصلی مجموعه انتظامی است.

انتهای پیام

نظر شما