شناسهٔ خبر: 65332798 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

اسیدپاشی به خاطر حضانت فرزند

درگیری زن و مردی بر سر حضانت فرزند، به اسید پاشی و تشکیل پرونده در دادسرای جنایی تهران منجر شد.

صاحب‌خبر -

همشهری آنلاین- حوادث : حدود یک سال قبل زن و شوهری که به شدت با یکدیگر اختلاف داشتند، تصمیم به جدایی می گیرند. آنها صاحب دو دختر ۱۴ و ۱۶ ساله نیز بودند که پس از جدایی دختر کوچکتر نزد مادر رفت و دختر بزرگتر پیش پدرش. این شرایط پایدار بود تا اینکه مدتی قبل، مرد مجددا ازدواج کرد. هنوز مدتی از ازدواج مرد نگذشته بود که زن نیز برای دومین پای سفره عقد نشست. این خبر وقتی به گوش مرد رسید، تصمیم گرفت حضانت دختر کوچکترش را بگیرد تا او را پیش خودش ببرد. دلیلش این بود که پدر نمی خواست، دخترش با ناپدری بزرگ شود. بر سر این موضوع اختلاف میان زن و شوهر سابق شکل گرفت به طوریکه پدر مدام به مدرسه دختر کوچکش می رفت تا وی را با خودش به خانه ببرد. درگیری آنها ادامه داشت تا اینکه حادثه اسیدپاشی رخ داد و باعث تشکیل پرونده ای در دادسرای جنایی تهران شد.

شاکی زن جوان بود که از شوهر سابقش به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد. وی توضیح داد: همان شب که با شوهرسابقم بر سر حضانت دخترکوچکترم، ‌بحثمان شد، دو نفر که لباس زنانه به تن داشتند در نیمه های شب به مقابل خانه ام آمده و روی ماشین پرایدم اسید پاشیدند. وقتی دوربین ها را بررسی کردیم متوجه شدم که آن دو نفر شوهر سابقم و همسرش هستند.

هرچند چهره آنها مشخص نیست اما هیکل و طرز راه رفتنشان با شوهر سابقم و همسرش مو نمی زند. آنها حتی مرا تهدید هم کرده بودند و فکر می کنم برای زهر چشم گرفتن از من چنین نقشه ای کشیدند. همسر سابقم نیز لباس زنانه به تن کرده تا شناسایی نشود.

با این شکایت، شوهر سابق این زن و همسرش دستگیر شدند. آنها منکر اسید پاشی هستند اما شواهد حکایت از این دارد که آنها سعی دارند با دروغ بافی خودشان را بیگناه نشان بدهند. هردو در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

نظر شما