شناسهٔ خبر: 65324839 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت راه و شهرسازی | لینک خبر

واگذاری زمین رایگان به ۶۰۲ متقضای جوانی جمعیت در آذربایجان شرقی

به مناسبت روز ولادت حضرت علی اکبر(ع)، آئین واگذاری زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت با حضور خسرو، دانشجو معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سید احمد موسوی مدیرکل راه و شهرسازی استان، یعقوب هوشیار شهردار تبریز، مقامات استانی و خانواده‌های هدف این طرح در آذربایجان شرقی برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آئین واگذاری زمین رایگان در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ۶۰۲ خانواده در سطح استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
این آئین با حضور خسرو، دانشجو معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سید احمد موسوی مدیرکل راه و شهرسازی استان، یعقوب هوشیار شهردار تبریز، مقامات استانی و خانواده های هدف این طرح برگزار شد.
سید احمد موسوی در این آئین گفت: طرح جوانی جمعیت یکی از مهمترین طرح های دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی است که با توجه به تاکیدات مهم رهبر انقلاب و سیاست های ابلاغی ایشان در این حوزه کلیه دستگاه های مرتبط با تمام توان جهت تحقق این امر تلاش می کنند.
وی در ادامه عنوان کرد: این آئین مرحله سوم واگذاری زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت است و به تعداد ۶۰۲ خانواده در سطح استان زمین رایگان واگذار گردید.
موسوی با توضیح طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: مطابق با آیین نامه ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده‌هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ (تاریخ تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) متولد شده باشند، در صورت واجد شرایط بودن زمین رایگان تعلق می گیرد و متقاضیان دارای شرایط مذکور می توانند از سامانه مربوطه جهت ثبت نام اقدام کنند.

نظر شما