شناسهٔ خبر: 63989714 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پیشرفت ۹۱ درصدی احداث شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی بندر امام (ره)

پروژه احداث شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی مجتمع بندری امام خمینی(ره) با ۹۱ درصد پیشرفت به مراحل پایانی خود نزدیک شده است. پروژه احداث شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی مجتمع بندری امام خمینی(ره) با ۹۱ درصد پیشرفت به مراحل پایانی خود نزدیک شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، صدراله بهرامی امروز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در ادامه‌ پیشرفت احداث شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی، حفاری و اجرای کانال هشتم ادامه یافت.

او گفت: اتصال کانال هشتم به کانال هفتم از طریق حفاری و عبور از جاده دروازه خروجی کامیون‌رو و همچنین اتصال کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی مسیر ترانزیتی به کانال ششم از اهم اقدام ها در جریان احداث پروژه مذکور است.

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوری خوزستان در پایان با اشاره به بهره‌برداری از کلیه کانال‌ها و مسیرهای لوله‌گذاری و نتیجه موفقیت‌آمیز آن در عدم بروز آب‌گرفتگی در سطح مجتمع بندری امام‌(ره) در بارندگی‌های حجیم اخیر افزود: به‌منظور تکمیل پروژه احداث شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی، ضمن حذف مسیرهای آبرو قدیمی در معابر اصلی، لوله‌های جدید جایگزین و از آن بهره‌برداری شد.

لازم به ذکر است که محوطه عملیاتی فعلی مجتمع بندری امام‌(ره) با مساحتی بالغ بر ۱۲۰۰ هکتار شامل سایت‌های عملیاتی، اداری و بخش خصوصی است که بخش عمده‌ای از کالاهای اساسی کشور در انبارها و سیلوهای تخصصی آن انبارش و نگهداری می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما