شناسهٔ خبر: 63776243 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

۲۴هزار هکتار از اراضی آذربایجان‌غربی به طرح نهضت ملی مسکن اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجا‌ن‌غربی گفت: بیش از ۲۴هزار هکتار از اراضی ملی استان در راستای طرح نهضت ملی مسکن توسط منابع طبیعی به اداره‌کل شهرسازی تحویل داده شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، سید محسن حمزه‌لو مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی اظهار داشت: بیش از ۲۴ هزار هکتار از اراضی ملی این استان در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن توسط منابع طبیعی به اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تحویل داده شده است.

وی افزود: این آمار در کل کشور ۵۰ هزار هکتار بوده که این آمار نشان از عملکرد درخشان راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این بخش است.

 حمز‌ه‌لو تصریح کرد: این اراضی طی ۲ سال گذشته شناسایی گردیده و در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تحویل راه و شهرسازی شده است.

وی ادامه داد: اراضی مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در این استان تامین شده و برای این امر از تمام ظرفیت منابع طبیعی و تغییر کاربری در استان استفاده شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: تهیه بانک اطلاعاتی از املاک و مستغلات تحت تملک اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان غربی از دیگر امورات مورد توجه است و این اطلاعات باید تهیه شده و به روزرسانی گردد تا مشکلی در روند اجرای امورات وجود نداشته باشد.

حمزه‌لو بیان کرد: ارتباط موثر اداره کل راه و شهرسازی با دستگاه‌های نظارتی و قضایی موجب پیشرفت طرح های عمرانی شده و در این بین نقش و جایگاه ویژه کارکنان راه و شهرسازی بیش از پیش نمایان است.

وی اضافه کرد: حمایت قضایی و حقوقی از انجام پروژه های عمرانی جهت رفع مشکلات حقوقی و قضایی و عدم توقف یا کاهش سرعت انجام پروژه های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در حال انجام است.

پایان پیام

نظر شما