شناسهٔ خبر: 63776217 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

آزادی ۶۳ مددجوی جرائم غیر عمد در استان کرمان

مدیر عامل ستاد دیه کرمان گفت: به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی ۶۳ زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان کرمان آزاد می‌شوند. مدیر عامل ستاد دیه کرمان گفت: به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی ۶۳ زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان کرمان آزاد می‌شوند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید حجت الله موسوی قوام گفت: ۱۷۰ مددجوی جرائم غیر عمد از ابتدای امسال از زندان‌های سطح استان آزاد شدند.
وی افزود: کل مبلغ بدهی این تعداد از مددجویان ۳۵۵ میلیارد و ۲۱میلیون تومان بوده است که با تلاش نمایندگان و مددکاران ستاد دیه استان کرمان در جلسات صلح و سازش بیش از ۱۴۸میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان از شکات تخفیف و گذشت رضایت مندانه اخذ شد و در نهایت با پرداخت مبلغ ۱۶ میلیارد و ۵۲۲ میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و خیرین استان و ستاد دیه کشور و تسهیلات قرض الحسنه بانک‌های عامل این تعداد از مددجویان از زندان آزاد شدند.  
موسوی قوام در ادامه از وصول حدود ۸۰ درصد از تعهدات گلریزان‌ها در استان خبر داد و با ابراز خرسندی از افزایش ۶۰ درصدی کمک‌های خیران به زندانیان جرائم غیرعمد نسبت به پارسال اظهار کرد: امسال نسبت به پارسال در آزادی زندانیان ۳۰ درصد رشد داشتیم و پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال بتوانیم حدود ۳۰۰ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد را آزاد کنیم.
انتهای پیام

نظر شما