شناسهٔ خبر: 63775926 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پیشنهاد امام جمعه بندرعباس به معاون سیاسی وزیر کشور/سطوح تقسیمات کشوری در هرمزگان ارتقاء پیدا کند

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با ذکر این نکته که ارتقاء سطوح تقسیمات کشوری در هرمزگان در دستور کار وزارت کشور قرار گیرد، گفت: ارتقاء تقسیمات کشوری برخی از مناطق هرمزگان، شاخص‌های منفی اقتصادی هرمزگان را بهبود خواهد داد. نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با ذکر این نکته که ارتقاء سطوح تقسیمات کشوری در هرمزگان در دستور کار وزارت کشور قرار گیرد، گفت: ارتقاء تقسیمات کشوری برخی از مناطق هرمزگان، شاخص‌های منفی اقتصادی هرمزگان را بهبود خواهد داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده  در دیدار معاون سیاسی وزارت کشور که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، حضور میدانی در استان‌ها را باعث برگزاری انتخابات سالم‌ دانست و اظهار کرد: سطح مشارکت مردم در سنوات مختلف در استان هرمزگان خوب است و امیدواریم امسال شاهد افزایش مشارکت افزایش مردم در انتخابات پیش رو باشیم.

وی، با ذکر این نکته که نقش رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس در انتخابات را باید تقویت کنیم، عنوان کرد: دشمن برنامه‌ریزی‌هایی برای کاهش مشارکت در انتخابات تدوین کرده است که باید با تدبیر آن را مدیریت کرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با ذکر این نکته که وضعیت استان هرمزگان به لحاظ فقر اصلا خوب نیست، تصریح کرد: با توجه به چالش‌های چندین ساله استان هرمزگان، متاسفانه باعث شده که در سال‌های اخیر هرمزگان یکی از سه استان فقیر کشور باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده، با اشاره به اهمیت تقسیمات کشوری، تشریح کرد: اگر برخی از مناطق هرمزگان در حوزه تقسیمات کشوری ارتقاء پیدا به کاهش‌ شاخص‌های منفی اقتصادی استان کمک خواهد کرد.

وی، افزود: برخی از بخش‌های هرمزگان بیش از چندین دهه است که همچنان بخش هستند و ظرفیت خوبی برای تبدیل شدن به شهرستان دارد. استان هرمزگان در مجموع ظرفیت‌های خوبی برای این مهم دارد که اگر تدبیری در این زمینه صورت گیرد باعث جلب رضایتمندی عموم مردم خواهد شد.
انتهای پیام

نظر شما