شناسهٔ خبر: 63773220 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

زمان تشییع پیکر مطهر غلامعلی تولی در گلستان اعلام شد

مریم شریفی مریم شریفی

زمان تشییع، وداع و انتقال پیکر مطهر شهید غلامعلی تولی، نخستین شهید مدافع حرم در گلستان اعلام شد.

صاحب‌خبر -

رییس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گنبدکاووس بعداز ظهر چهارشنبه، ۸ آذرماه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پیکر شهید غلامعلی تولی نخستین شهید مدافع حرم گلستان که از سال ۱۳۹۲ در سوریه مفقودالاثر شده بود، روز جمعه وارد استان می شود و یکشنبه آینده پس از برگزاری مراسم تشییع به خاک سپرده خواهد شد.

حنیفه عصمتی در نشست هماهنگی تشییع پیکر شهید تولی در گنبدکاووس بیان کرد: مراسم وداع با شهید تولی روز جمعه بعد از ورود به استان گلستان در شهرهای مختلف با حضور مردم مومن و انقلابی برگزار می‌شود.

رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گنبدکاووس ادامه داد: مراسم استقبال نیز روز شنبه ساعت ۱۶ در گلزار شهدای گنبدکاووس برگزار و مراسم وداع هم همان روز ساعت ۱۸ در مصلی امام جعفر صادق علیه السلام برپا خواهد شد.

عصمتی افزود: مراسم تشییع پیکر شهید غلامعلی تولی روز یکشنبه ساعت ۹ صبح از مقابل بیمارستان طالقانی تا مسجد قائمیه گنبدکاووس برگزار و در گلزار شهدای امام زاده یحیی بن زید(ع) به خاک سپرده می‌شود.

وی تصریح کرد: مراسم یاد بود و ختم قرآن برای این شهید بزرگوار نیز یکشنبه در حسینیه عاشقان ولایت گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شهید مدافع حرم «غلامعلی تولی» نخستین شهید مدافع حرم استان گلستان است که ۲۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۲ به سوریه اعزام شد و پنج روز بعد به شهادت رسید.

شهید تولی اهل روستای «یورت زینل» از توابع بخش مرکزی گالیکش و ساکن شهرستان گنبدکاووس بود و در زمان شهادت ۴۵ سال داشت.

انتهای پیام

نظر شما