شناسهٔ خبر: 63765350 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

درگیری معترضان با پلیس مقابل کنست رژیم صهیونیستی + فیلم

تهران-ایرنا- پلیس رژیم صهیونیستی تعدادی از معترضانی را که جلوی کنست (پارلمان) این رژیم تجمع کرده بودند، بازداشت کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» از درگیری معترضان صهیونیست با پلیس رژیم صهیونیستی در جلوی کنست این رژیم در قدس اشغالی خبر داد.

معترضان صهیونیست که تعدادی از آنها بستگانشان در عملیات طوفان الاقصی به هلاکت رسیده بودند، سیاست های کابینه حاکم را عامل به وجود آمدن وضعیت کنونی در سرزمین های اشغالی اعلام کردند.

پلیس رژیم صهیونیستی با معترضان درگیر و تعدادی از آنها را بازداشت کرد. معترضان در شعارهای خود کابینه را به علت عدم تامین امنیت شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه به باد انتقاد گرفتند.

یکی از معترضان حاضر در این تظاهرات به یکی از نمایندگان کنست که در خودروی خود حضور داشت حمله کرد که پلیس مانع از صدمه این فرد به عضو کنست شد.

به گزارش ایرنا، عملیات طوفان الاقصی شرایط را برای ادامه حیات رژیم صهیونیستی سخت‌تر کرده و کابینه این رژیم را حتی در میان صهیونیست های مقیم سرزمین های اشغالی به شدت زیرسئوال برده است.

نتایج یک نظرسنجی جدید در سرزمین های اشغالی نشان می دهد که بیش از ۷۰ درصد صهیونیستها، مخالف ادامه کار کابینه حاکم بر رژیم صهیونیستی به ریاست «بنیامین نتانیاهو» هستند.

براساس این نظرسنجی، ۷۱ درصد صهیونیست ها از عملکرد «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی و ۷۶ درصد نیز از عملکرد «بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی راضی نیستند.

وضعیت «یاریو لوین» وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی نیز بهتر از دیگر یاران نتانیاهو نیست و ۷۵ درصد صهیونیست ها از عملکرد وی ناراضی هستند.

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که کمترین میزان نارضایتی از وزیران جنگ و بهداشت است که به ترتیب ۳۹ و ۴۵ درصد از افراد نظرسنجی شده، اعلام نارضایتی کردند.

این در حالی است که ۷۳ درصد سوال شوندگان از عملکرد کلیت کابینه نتانیاهو ناراضی هستند و ۷۸ درصد از افراد اعلام کردند که این کابینه به مشکلات آنها توجه ندارد.

۷۳ درصد از افراد نظرسنجی شده نیز از شخص نتانیاهو اعلام نارضایتی کردند.

عملیات طوفان الاقصی که در تاریخ مبازرات مردم فلسطین علیه اشغالگران بی نظیر است، موجب افزایش شکاف بین سران رژیم صهیونیستی و تشدید تنش بین آنها شده است به طوری که حتی هم‌حزبی های نتانیاهو نیز دیگر وی را قبول ندارند و خواهان برکناری وی هستند.

نظر شما