شناسهٔ خبر: 63765325 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

تقدیر از عملکرد مدیرکل راه و شهرسازی در حمایت از اجرای طرح‌های مسکن در روستا‌ها

به پاس حمایت‌های راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در پیشبرد طرح‌های نهضت ملی مسکن در روستا‌های استان از مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اهدای لوحی تقدیر و تشکر شد.

صاحب‌خبر -

تقدیر از عملکرد مدیرکل راه و شهرسازی در حمایت از اجرای طرح‌های مسکن در روستا‌ها

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با منابع طبیعی و آبخیزداری در خصوص تملک و واگذاری اراضی روستایی طرح نهضت ملی مسکن در روستا برگزار و در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی با اهدای لوحی از عملکرد راه و شهرسازی تقدیر کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این جلسه اظهار داشت: تاکنون ۳۱۵ هکتار زمین در روستا‌های آذربایجان‌غربی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به بنیاد مسکن استان تحویل شده است.

حمزه‌لو افزود: همچنین ۴۵۱ هکتار زمین برای طرح‌های هادی بنیاد مسکن آذربایجان‌غربی در کارگروه زیربنایی استان واگذار شده است.

وی ادامه داد: به لحاظ همکاری و مساعدت دستگاه‌های اجرایی به خصوص سازمان جهاد کشاورزی استان و اداره کل منابع کل طبیعی در تخصیص اراضی حوزه‌های استحفاظی شهری و روستایی به طرح نهضت ملی مسکن و توسعه سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی در تامین مسکن حمایتی فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام شده است.

وی تاکید کرد: در صورت شناسایی و اعلام نیاز، اراضی مورد نیاز در کوتاهترین زمان ممکن تامین و آماده اجرای طرح نهضت ملی مسکن می‌گردد.

نظر شما