شناسهٔ خبر: 63738714 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: بهار | لینک خبر

سرنوشت ژاوی در دست مهدی طارمی

مهر

صاحب‌خبر -
گروه ورزشی: هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا شامگاه سه شنبه با برگزار ۸ مسابقه پیگیری می‌شود و سرنوشت بسیار از تیم‌ها در این هفته مشخص خواهد شد. در مهمترین دیدار‌ها بارسلونا میزبان پورتو است و آث میلان به مصاف دورتموند خواهد رفت.
 
برنامه کامل این دیدار‌ها به شرح زیر است:
* لاتزیو - سلتیک
* شاختار - آنتورپ
ساعت ۲۳:۳۰
* فاینورد - اتلتیکومادرید
* آث میلان - دورتموند
* پاری سن ژرمن - نیوکاسل
* منچسترسیتی - لایپزیش
* یانگ بویز - ستاره سرخ بلگراد
* بارسلونا - پورتو

تلاش یاران جهانبخش برای بقا
در گروه E تیم فوتبال فاینورد هلند که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد میزبان اتلتیکومادرید خواهد بود و لاتزیو از سلتیک پذیرایی خواهد کرد. در این گروه اتلتیکومادرید با ۸ امتیاز صدرنشین است، لاتزیو با ۷ امتیاز و فاینورد با ۶ امتیاز دوم و سوم هستند و سلتیک هم با یک امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.بر این اساس تیم فاینورد در صورتی که بخواهد برای صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی شانسی داشته باشد نیاز به کسب امتیاز در این مسابقه حساس دارد.

نبرد در گروه مرگ
در گروه F آث میلان ایتالیا میزبان دورتموند خواهد بود و پاری سن ژرمن از نیوکاسل میزبانی می‌کند. در این گروه دورتموند با ۷ امتیاز، پاری سن ژرمن با ۶ امتیاز، آث میلان با ۵ و نیوکاسل با ۴ امتیاز اول تا چهارم هستند.

کار راحت منچسترسیتی و لایپزیش
در گروه G منچسترسیتی با ۱۲ امتیاز صدرنشین است و امشب باید میزبان لایپزیش ۹ امتیازی باشد. این دو تیم صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کرده اند و در جدال امشب لایپزیش تلاش خواهد کرد در صورت برتری مقابل سیتی شانس حضور خود به عنوان صدرنشین را افزایش دهد.در دیگر مسابقه این گروه هم ستاره سرخ میهمان یانگ بویز است. این دو تیم تلاش می‌کنند بتوانند با کسب جایگاه سوم به مسابقات لیگ اروپا راه پیدا کنند و به نوعی بازی مرگ و زندگی آن‌ها خواهد بود.

سرنوشت ژاوی در دستان طارمی
یکی از حساس‌ترین مسابقات این فصل لیگ قهرمانان اروپا در گروه H برگزار خواهد شد جایی که دو تیم ۹ امتیازی بارسلونا و پورتو در اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت. اخبار متفاوتی در خصوص نارضایتی مدیران بارسلونا از عملکرد ژاوی منتشر شده است و برخی معتقدند بازی امشب با پورتو می‌تواند بر آینده ژاوی در بارسلونا تأثیرگذار باشد و به نوعی عدم موفقیت او در این مسابقه ممکن است او را با خطر رو به رو سازد.

مهدی طارمی ملی پوش ایرانی پورتو هم که در فصل جاری نتوانسته است موفقیت خود در فصول پیش را تکرار کند در این دیدار امیدوار است بتواند یک بار دیگر قابلیت‌های خود را تکرار کند. او در دیدار رفت دو تیم موفق شد با یک ضربه برگردان دروازه بارسلونا را باز کند که این گل او از سوی داور مردود اعلام شد.در دیگر مسابقه این گروه هم شاختار میزبان آنتورپ خواهد بود. شاختار با ۶ و آنتورپ بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم حضور دارند.

برچسب‌ها:

نظر شما