شناسهٔ خبر: 62709876 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: جام‌جم آنلاین | لینک خبر

جریمه سنگین در انتظار الاتحاد؟

به دلیل لغو بازی دیشب الاتحاد مقابل سپاهان اصفهان امکان جریمه سنگین تیم عربی وجود دارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش جام جم آنلاین، شب گذشته در چهارچوب لیگ قهرمانان آسیا قرار بود بازی سپاهان و الاتحاد در اصفهان برگزار شود که تیم الاتحاد عربستان حاضر نشد به زمین ورود کند و این بازی لغو شد.

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان از احتمال جریمه سنگین باشگاه الاتحاد به خاطر بازی‌نکردن با سپاهان در اصفهان خبر داد.

 به نقل از سایت عربی کوره، دیدار سپاهان و الاتحاد قرار بود که دوشنبه‌شب به میزبانی نماینده ایران برگزار شود، اما این بازی برگزار نشد. نماینده عربستان حاضر نشد وارد زمین شود و به همین خاطر بازی لغو شد.

دکتر ایمن الرفاعی، رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان در واکنش به تصمیم باشگاه الاتحاد و لغو بازی با سپاهان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم‌گیرنده نهایی است و همه چیز به دست این نهاد است. اگر ثابت شود الاتحاد اشتباه کرده است جریمه خواهد شد. اگر جریمه خفیف باشد بازی پنج بر صفر به سود سپاهان اعلام و الاتحاد ۱۰ هزار دلار جریمه می‌شود و البته می‌تواند در این رقابت باقی بماند و دیگر بازی‌هایش را انجام دهد.

او ادامه داد: اگر جریمه سنگین باشد الاتحاد از ادامه رقابت‌ها محروم خواهد شد و شاید حتی فصل بعد هم نتواند در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و البته جریمه مالی هم خواهد شد. اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا تشخیص دهد که هیچکدام از دو تیم مقصر نیستند شاید بازی در زمان دیگری برگزار شود.

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان درباره استفاده از نماد‌ها و تندیس‌های غیر ورزشی در ورزشگاه هم گفت: این مورد باید بر اساس قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد بررسی قرار گیرد.

نظر شما