شناسهٔ خبر: 62502081 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

جذب ۶۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از جذب ۸۱ سرمایه‌گذار با حجم سرمایه‌گذاری ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، رضا صفاری، اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال جاری 81 سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان جذب و برای ساخت واحدهای تولیدی زمین دریافت کردند. 

وی اضافه کرد: 81 هکتار زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به سرمایه گذاران جدید واگذار شد که نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در سال مهار تورم و رشد تولید و با وجود تحریم‌های ظالمانه این مهم محقق شده است. میزان سرمایه‌گذاری مربوط به این سرمایه‌گذاران 6 هزار و 500 میلیارد تومان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین به میزان اشتغال‌زایی مربوط به این سرمایه گذاران هم اشاره کرد و افزود: با راه اندازی و بهره برداری از طرح‌های تولیدی مربوط به این سرمایه‌گذاران برای سه هزار و 200 نفر به طور مستقیم اشتغال‌زایی خواهد شد.

صفاری در مورد بیشترین جذب سرمایه‌گذار و میزان زمین‌های واگذار شده گفت: شهرک‌های صنعتی قزوین (کوهین)، حکیمیه و خرمدشت به ترتیب بیشترین میزان استقبال را دارا بودند. 

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان در پایان خاطرنشان کرد: در کمترین زمان در راستای تسهیل‌گری و کم کردن بروکراسی اداری در برداشتن موانع پیش روی تولیدکنندگان و صنعتگران و تلاش مضاعف همکاران این مجموعه با همت بالا تمامی امکانات را  برای متقاضیان سرمایه‌گذاری فراهم کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما