شناسهٔ خبر: 51169951 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

فیلم لحظه آتش زدن خودروی صهیونیست ها در رام الله

حوادث رکنا: جوانان فلسطینی در پاسخ به تعرضات روزانه شهرک‌نشینان، یک خودروی آنها را که وارد رام‌الله شده بود به آتش کشیدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش رکنا، پس از اینکه دو شهرک‌نشین صهیونیست سوار بر خودروی خود اشتباها وارد منطقه «داور المناره» در مرکز رام‌الله در کرانه باختری شدند، خودروی آنها توسط جوانان فلسطینی به آتش‌ کشیده شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان که با رژیم صهیونیستی هماهنگی امنیتی دارند، این دو شهرک‌نشین را تحویل صهیونیست‌ها دادند.

آتش زدن خودروی شهرک‌نشینان صهیونیست در واکنش به تعرضات آنها

فلسطینی‌ها پس از آن در محل مذکور شروع به سر دادن شعار علیه رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان کردند.

شهرک‌نشینان صهیونیست هر روز تعرضات خود علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری را تکرار می‌کنند و برای این کار از حمایت نظامیان رژیم صهیونیستی برخوردارند.

واکنش حماس

«فوزی برهوم» سخنگوی حماس در واکنش اعلام کرد، مقابله جوانان رام‌الله با شهرک‌‎نشنیان اقدامی شجاعانه و یکی از مصادیق مقابله با دشمن صهیونیستی و شهرک‌نشینان بود.

بر اساس گزارش «دنیا الوطن»، برهوم افزود، این اقدامات مقاومتی باید با تمام قدرت در کل کرانه باختری و نقاط تماس ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد، دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان باید در کنار ملت فلسطین باشند و ازآنها در برابر تعرضات شهرک‌نشنیان حمایت کنند نه اینکه در طرف مقابل بایستند.

 

 

 

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

  • آسمان قرمز نیویورک، سبز شد، تهران هر روز قرمز تر! / شش مرحله تا رسیدن به وضعیت سبز

    آسمان قرمز نیویورک، سبز شد، تهران هر روز قرمز تر! / شش مرحله تا رسیدن به وضعیت سبز

آیا این خبر مفید بود؟
0 1

نظر شما