شناسهٔ خبر: 49788602 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه ترویج و تبیین شود

زنجان-نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه ترویج و تبیین شود، گفت: این دلاوری و از خودگذشتگی رزمندگان در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی صبح یکشنبه در دیدار با فرماندهان سپاه استان زنجان در محل دفتر امام جمعه، گفت: هفته دفاع مقدس روز بسیار مهم و ماندگاری برای ملت ایران است و ایثار گری های شهیدان و رزمندگان هرگز فراموش نمی‌شود.

وی اظهار کرد: مردم کشورمان نیز تا حد توان در پشت جبهه‌ها به رزمندگان خدمات رسانی کردند و همچنین در لباس بسیجی در خط مقدم در برابر دشمن ایستادند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه رشادت‌های رزمندگان اسلام فراموش شدنی نیست، گفت: این دلاوری و از خودگذشتگی رزمندگان در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار است.

خاتمی تاکید کرد: مقاومت هزینه‌های بالایی دارد اما این هزینه در برابر تسلیم شدن بسیار کمتر است و امروز باید قدر این امنیت و آرامش را بدانیم.

وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن تسلیم می‌شدیم هزینه‌های سنگینی باید در برابر دشمن می‌دادیم، ابراز داشت: جوانان این کشور با غیرت هستند و اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران به دست نااهلان بیفتد و امروز باید جوانان امروز بصیرت خود را نسبت به دشمن تقویت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان افزود: به برکت خون شهدا امروز کشورمان به عزت رسیده و امروز اقتدار ایران به برکت خون شهدا و رزمندگان به دست آمده است.

خاتمی با بیان اینکه یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس گنجیه‌های ارزشمندی است، تصریح کرد: باید به نسل‌های امروز جامعه رشادت رزمندگان بیان شود.

وی با بیان اینکه باید افتخارات رزمندگان به جوانان امروز بازگو شود، افزود: باید جوانان امروز با فرهنگ دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

نظر شما