به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، دومین مرحله از بیست و پنچمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش آقایان طی روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد که دو تیم اصفهانی ذوبآهن اصفهان و فولاد مبارکه سپاهان با حریفان رقابت کردند.
در این مرحله از مسابقات تیم دو و میدانی ذوبآهن و سپاهان به ترتیب با کسب ۱۶۱ و ۱۶۴ امتیاز بعد از پلیمر خلیج فارس خرمآباد، در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
عزیزاله مشفقی از قهرمانی تیم ۴ در ۱۰۰ متر امدادی سپاهان در این رقابتها خبر داد و اظهار داشت: دوندههای سرعتیرو تیم فولاد مبارکه سپاهان موفق شدند با کسب رکورد ۴۱:۱۱ ثانیه قهرمان ماده ۴ در ۱۰۰ متر شوند و ۱۰ امتیاز شیرین را برای تیم به ارمغان آورند تا در کنار تلاش دیگر دوندههای سخت کوش و متعصب تیم، اختلاف امتیازات تیم با صدر جدول کمتر شود.
مدیر تیم دو و میدانی آقایان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به اینکه این باشگاه برای سومین سال متوالی است که از رشته دو و میدانی به خوبی حمایت میکند، بیان داشت: جا دارد که از حمایتهای مجموعه فولاد مبارکه سپاهان و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه تشکر کرد و امیدواریم با تلاش اعضای تیم در ادامه رقابتها بتوانیم قدردانی خود را از این حمایتها نشان دهیم.
هفته دوم رقابتهای لیگ برتر دو و میدانی کشور در روزهای ۲۱ و ۲۲ شهریور در استادیوم آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و تعداد ۹ تیم در این مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.
نتایج دو تیم اصفهانی در این مسابقات به شرح زیر است:
ماده ۱۵۰۰ متر:
امیر زمانپور از ذوبآهن با زمان ۳:۵۲.۶۶، مقام اول
امیر مرادی از سپاهان با زمان ۳:۵۳.۴۶ دقیقه، مقام دوم
۴۰۰ متر با مانع:
امیر مقدمی از ذوب آهن، ۵۱.۵۸ ثانیه، مقام دوم
۳۰۰۰ متربا مانع:
خلیل ناصری از ذوب آهن، ۹:۰۵.۶۳ دقیقه، مقام اول
امیر زمانپور از ذوبآهن، ۹:۱۵.۹۰، مقام سوم
ماده ۱۰۰ متر:
رضا قاسمی از سپاهان با زمان ۱۰.۶۷ ثانیه مقام سوم
ماده ۴۰۰ متر:
احسان طهماسبی از سپاهان با زمان ۴۷.۱۲ ثانیه مقام دوم
ماده پرش سه گام:
حمیدرضا کیا از سپاهان با پرشی به طول ۱۵.۹۶ متر مقام اول
ماده پرش با نیزه:
محمدمهدی معتمدنیا از سپاهان، ۴.۶۰ متر مقام سوم
ماده پرتاب نیزه:
علی رمضانی از سپاهان، ۷۱.۹۶ متر مقام دوم
یونس یوسفوند از سپاهان، ۷۱.۴۴ متر مقام سوم
ماده پنجگانه:
عبدالحلیل توماج از سپاهان، ۲۴۹۸ امتیاز مقام سوم
ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی:
تیم فولاد مبارکه سپاهان با زمان ۴۱.۱۱ دقیقه مقام اول
(رضا قاسمی، مهران حسینی، رضا بحرینی، علی لطفی)
ماده دوی ۸۰۰ متر:
امید امیریان از ذوب آهن، ۱:۵۰.۷۱ دقیقه، مقام دوم
امیر مرادی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۸۵ دقیقه، مقام سوم
ماده ۱۰۰۰۰ متر پیاده روی:
حمیدرضا زور آوند از سپاهان، ۴۶:۳۹.۵ دقیقه، مقام اول
ماده ۳۰۰۰ متر با مانع:
خلیل ناصری از ذوب آهن، ۹:۰۵.۶۳ دقیقه، مقام اول
امیر زمانپور از ذوب آهن، ۹:۱۵.۹۰ دقیقه، مقام سوم
ماده پرش ارتفاع:
حسین بیزار از ذوب آهن، ۲.۰۰ متر، مقام دوم
ماده پرتاب چکش:
رضا مقدم از سپاهان با پرتاب ۷۱.۱۶متر مقام اول
ماده پرتاب دیسک:
حسین رسولی از سپاهان با پرتاب ۵۷.۳۰ متر مقام سوم
ماده ۴ در ۴۰۰متر امدادی:
ذوب آهن، ۳:۱۵.۷۴ دقیقه، مقام دوم
فولاد مبارکه سپاهان، با زمان ۳:۱۷.۶۷ دقیقه مقام سوم
انتهای پیام/63126/ق30/
نظر شما