شناسهٔ خبر: 47067376 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛

هیچ‌گونه تجمع و راهپیمایی میدانی و خودرویی روز قدس برپا نمی‌شود

لطفی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته هیچ‌گونه تجمع و راهپیمایی میدانی و خودرویی برای روز قدس برپا نمی‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، نصرت‌الله لطفی قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دفاع از قدس و مردم مظلوم فلسطین وظیفه همه ملت‌های مسلمان است، مردم ایران اسلامی باید منادی و پرچم‌دار دفاع از فلسطین باشند و در عمل به وظیفه اعتقادی و دینی خود عمل کنند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: همه مقدمات برای برگزاری راهپیمایی خودرویی روز قدس فراهم شد، ولی با موج اخیر بیماری کرونا در کشور جمع‌بندی این شد که کار میدانی برای روز قدس انجام نشود.

لطفی عنوان کرد: فلسطینی‌ها بدانند ملت ایران همواره پشتیبان آن‌ها هستند و دلگرم باشند، سال گذشته سران برخی از کشور‌های عربی با اسرائیل ارتباط برقرار کردند و براین اساس بهره‌مندی از ظرفیت رسانه و فعالیت‌های فرهنگی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین مورد تأکید قرار گرفت.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته هیچ‌گونه تجمع و راهپیمایی میدانی و خودرویی برای روز قدس برپا نمی‌شود.

لطفی تصریح کرد: برگزاری دومین کنگره بین‌المللی قدس شریف و نقش زنان در قدس و همچنین ویژه‌برنامه‌های فرهنگی و شعار سراسری آزادی قدس نزدیک است ازجمله برنامه‌های مورد توجهی است که انجام‌شده است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآورشد: یکی از مشکلات امروز ما که مسئولین بهداشت با آن روبرو هستند موضوع عادی انگاری کرونا است و براین اساس مراسم روز قدس به‌صورت حضوری برگزار نمی‌شود و در این زمینه از ظرفیت رسانه و فضای مجازی باید بهره ببریم.

انتهای پیام/ح

نظر شما