به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
∎
جدول پخش مدرسه تلویزیونی یکشنبه ۲۲فروردین
شبکه آموزش:
ساعت ۷:۴۵ تا ۸ آموزش درس تربیتبدنی
فنی و حرفهای و کاردانش:
ساعت ٨ تا ٨:٣٠ دانش فنی تخصصی - رشته الکترونیک پایه ۱۲-شاخه فنی و حرفهای
ساعت ٨:٣٠ تا ٩ نقشه کشی عمومی- پایه ۱۰- رشته نقشه کشی ساختمان -شاخه کاردانش
ساعت ۹ تا۹:۳۰ کارگاه گرافیک رایانه -پایه ۱۲- رشته گرافیک - شاخه فنی و حرفهای
ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۱ رنگ کاری چوب و پارچه مبلمان - رشته صنایع چوب و مبلمان - پایه ۱۲ -شاخه فنی و حرفهای
ساعت ۲۱:۱۵ تا۲۱:۵۰ طراحی و مونتاژ کابینت زیر سینک - رشته صنایع چوب و مبلمان - پایه ۱۰- شاخه فنی و حرفهای
پایه ابتدایی:
ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠ بازی و ریاضی پایه اول
ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰ فارسی و نگارش پایه دوم
ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۰۰ فارسی و نگارش پایه سوم
ساعت۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰ علوم تجربی و تفکر پایه چهارم
ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه پنجم
ساعت۱۳:۰۰ تا۱۳:۳۰ مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه ششم
ساعت ۱۳:۳۰ تا۱۳:۵۰ آموزش نوآموزان پیش دبستانی
متوسطه اول:
ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۰۰ ریاضی پایه هفتم
ساعت۱۵:۰۰ تا ۱۵:۳۰ ریاضی پایه هشتم
ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ ریاضی پایه نهم
دوره آموزش مجازی متوسطه:
ساعت ١۶:۰۰ تا ۱۶:۳۰ آموزش معلمان فرایند هدایت تحصیلی دوره اول متوسطه
متوسطه دوم:
ساعت١۶:۳۰ تا۱۷:۰۰ زیست شناسی یک - پایه ۱۰ - رشته علوم تجربی
ساعت ١٧:۰۰ تا ۱۷:۳۰ شیمی سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۰۰ شیمی یک - پایه ۱۰ - علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۲۵ فیزیک یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۲۰:۲۵ تا ۲۰:۵۰ فیزیک دو -پایه ۱۱- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
شبکه قرآن و معارف سیما
ساعت ۸:۰۰ اصول و عقاید۳ رشته علوم و معارف اسلامی متوسط دوم نظری
ساعت ۸:۳۰ تاریخ اسلام۳ رشته علوم و معارف اسلامی متوسط دوم نظری
ساعت۱۱ درس آموزش قرآن سوم دبستان
ساعت۱۱:۳۰ درس هدیههای آسمانی دوم دبستان
ساعت۱۵ عربی و زبان قرآن۳ رشتههای تجربی و ریاضی فیزیک و علوم و معارف اسلامی متوسط دوم نظری
ساعت۱۵:۳۰ پیامهای آسمانی پایه هفتم مقطع اول متوسطه
شبکه آموزش:
ساعت ۷:۴۵ تا ۸ آموزش درس تربیتبدنی
فنی و حرفهای و کاردانش:
ساعت ٨ تا ٨:٣٠ دانش فنی تخصصی - رشته الکترونیک پایه ۱۲-شاخه فنی و حرفهای
ساعت ٨:٣٠ تا ٩ نقشه کشی عمومی- پایه ۱۰- رشته نقشه کشی ساختمان -شاخه کاردانش
ساعت ۹ تا۹:۳۰ کارگاه گرافیک رایانه -پایه ۱۲- رشته گرافیک - شاخه فنی و حرفهای
ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۱ رنگ کاری چوب و پارچه مبلمان - رشته صنایع چوب و مبلمان - پایه ۱۲ -شاخه فنی و حرفهای
ساعت ۲۱:۱۵ تا۲۱:۵۰ طراحی و مونتاژ کابینت زیر سینک - رشته صنایع چوب و مبلمان - پایه ۱۰- شاخه فنی و حرفهای
پایه ابتدایی:
ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠ بازی و ریاضی پایه اول
ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰ فارسی و نگارش پایه دوم
ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۰۰ فارسی و نگارش پایه سوم
ساعت۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰ علوم تجربی و تفکر پایه چهارم
ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه پنجم
ساعت۱۳:۰۰ تا۱۳:۳۰ مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه ششم
ساعت ۱۳:۳۰ تا۱۳:۵۰ آموزش نوآموزان پیش دبستانی
متوسطه اول:
ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۰۰ ریاضی پایه هفتم
ساعت۱۵:۰۰ تا ۱۵:۳۰ ریاضی پایه هشتم
ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ ریاضی پایه نهم
دوره آموزش مجازی متوسطه:
ساعت ١۶:۰۰ تا ۱۶:۳۰ آموزش معلمان فرایند هدایت تحصیلی دوره اول متوسطه
متوسطه دوم:
ساعت١۶:۳۰ تا۱۷:۰۰ زیست شناسی یک - پایه ۱۰ - رشته علوم تجربی
ساعت ١٧:۰۰ تا ۱۷:۳۰ شیمی سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۰۰ شیمی یک - پایه ۱۰ - علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۲۵ فیزیک یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۲۰:۲۵ تا ۲۰:۵۰ فیزیک دو -پایه ۱۱- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
شبکه قرآن و معارف سیما
ساعت ۸:۰۰ اصول و عقاید۳ رشته علوم و معارف اسلامی متوسط دوم نظری
ساعت ۸:۳۰ تاریخ اسلام۳ رشته علوم و معارف اسلامی متوسط دوم نظری
ساعت۱۱ درس آموزش قرآن سوم دبستان
ساعت۱۱:۳۰ درس هدیههای آسمانی دوم دبستان
ساعت۱۵ عربی و زبان قرآن۳ رشتههای تجربی و ریاضی فیزیک و علوم و معارف اسلامی متوسط دوم نظری
ساعت۱۵:۳۰ پیامهای آسمانی پایه هفتم مقطع اول متوسطه
نظر شما