شناسهٔ خبر: 41999682 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

دوشادوش سپاه برای دفاع از آرمان ها و برخورد با اقدامات خصمانه دشمنان ایستاده ایم

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: با وحدت و همدلی و برادری برای دفاع از آرمان ها و برخوردبا ناامنی هایی که دشمنان و معاندین رقم زدند ایستادگی می کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس, فرمانده انتظامی تهران بزرگ در رزمایش مشترک پلیس پایتخت و سپاه محمد رسول الله (ص) تهران، بیان داشت: این نظام در عمق وجود مردم پاک نهاد کشور ریشه دوانده و حتی اگر در سخت ترین شرایط قرار گیرند از اسلام و قرآن و دین خود دست نمی کشند لذا مراقبت و پاسداری از امنیت این مردم شریف و مقابله با دشمنان امری لازم و واجب است. 

  سردار "حسین رحیمی" در این گردهمایی ضمن اشاره به اینکه دشمن به دنبال از میان بردن وحدت و همدلی میان اقشار مختلف جامعه است، عنوان داشت: دشمن در اولین قدم به دنبال از بین بردن وحدت و همدلی و ایجاد مشکل میان اداره کنندگان نظام و حتی مسئولین و متولیان اصلی کشور است و وحدت و هم افزایی میان ارکان اصلی نظام و حتی برقرار کنندگان امنیت را در نظر دارد و در گام بعدی به دنبال ایجاد ناهماهنگی و از هم پاشیدگی جامعه و از بین بردن وحدت میان مردم است.

سردار رحیمی با بیان اینکه باید نگاهمان و افق دیدمان را نسبت به مسائل جامعه گسترش داده و به عنوان تامین کنندگان اصلی امنیت آگاه باشیم که دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت در جامعه است، گفت: وظیفه داریم که به عنوان متولیان اصلی نظم و امنیت هر چه در توان داریم به کار گیریم و خصوصا به داشته ها و امکاناتمان توجه ویژه داشته باشیم و بدانیم که چقدر از این داشته ها و امکانات در جهت انجام ماموریت ها و استقرار و استمرار امنیت پایدار و مقابله با دشمنان درست استفاده می کنیم.


وی با اشاره به اینکه باید از امکانات در جهت تامین امنیت و آرامش مردم که دشمنان به شدت به دنبال خدشه دار کردن آن خصوصا در پایتخت هستند، استفاده درست نمائیم، بیان داشت: در عین توجه به داشته ها باید ضعف ها را از بین برده و چالش ها را کم کنیم و آنچه داریم را برای توسعه و امنیت هر چه بیشتر پایتخت پای کار بیاوریم.

این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به شرایطی که ویروس کرونا در کشور و جهان پدید آورده است، عنوان داشت: در همین قضیه کرونا که یک بلای پیش بینی نشده بود و به افراد زیادی در کشور و در سراسر جهان ضربه زد، شاهد بودیم که در کشور به برکت اسلام و آموزه های دینی و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و اجرای رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور رقم خورد و صحنه های زیبایی خلق شد که در واقع از الطاف، فیض و هدایت الهی برای کشور عزیزمان بود.

سردار رحیمی با بیان اینکه امروز ما در مجموعه نیروی انتظامی با افتخار اعلام می کنیم که سربازان ولایت هستیم و با تمام وجود، جان فدای ولایت هستیم و برای نظام و انقلاب تا پای جان ایستاده ایم، گفت: در راه اجرای اهداف والا و آرمان های نظام و انقلاب دوشادوش برادران سپاهی و بسیجی خود هستیم .

وی افزود:خداوند را شاکریم که با لطف و عنایتی که به ما داشته است، ما را در مسیر دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اسلامی قرار داده است و هزاران بار افتخار می کنیم که رهبری شجاع و پاک ترین انسانی که می شناسیم فرماندهی و رهبری ما است و این عنایت پروردگار است که ما را در این نظام قرار داده است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ما باید با همدلی دست به دست هم بدهیم و در کنار هم به دنبال وحدت و همدلی و برادری باشیم تا بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم و در مقابل ناامنی ها که دشمنان و معاندین رقم می زنند و اقدامات خصمانه آنان، دوشادوش یکدیگر برای دفاع از آرمانها ایستادگی کنیم .

فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد : باید بدانیم این نظام در عمق وجود مردم پاک نهاد این کشور ریشه دوانده و حتی اگر در سخت ترین شرایط قرار گیرند از اسلام و قرآن و دین خود دست نمی کشند اما در عین حال مراقبت و پاسداری از امنیت این مردم شریف و مقابله با دشمنان امری لازم و واجب است. 

همچنین در پایان این مراسم سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران، نشان بسیجی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) را به سردار رحیمی اهدا کردند.

انتهای پیام/

نظر شما