شناسهٔ خبر: 58420465 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: قدس آنلاین | لینک خبر

سخنگوی شرکت ملی گاز: برنامه‌ای برای قطع و یا سهمیه‌بندی گاز نداریم

سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: علت قطعی های پراکنده در استان های مختلف در مقاطع زمانی خاص کمبود گاز نیست و بعضا به دلیل مشکل فنی و یا بروز حادثه و یا انجام پروژه ها توسط بخش های دیگر است.

صاحب‌خبر -

به گزارش قدس آنلاین، عباس اعظمی با بیان اینکه در تمام فصل ها ممکن است قطع گاز به دلیل انجام پروژه و یا حادثه اتفاق بیفتد، اظهار کرد: در تمام استان های کشور شاهد این مساله هستیم، امروز نیز شاهد چند مورد قطعی بودیم که امری متعارف است و اگر حادثه نباشد، اطلاع رسانی قبل از قطع صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه برای همین مساله بخش های مختلفی همچون بهره برداری، امداد، پشتیبانی در مناطق مختلف در شرکت های گاز وجود دارند، اظهار کرد: به طور مثال ممکن است شهرداری و یا مخابرات یک پروژه عمرانی داشته باشند، که در این شرایط در صورت لزوم قطع گاز اعمال می شود.

برنامه ای برای قطع و یا سهمیه‌بندی گاز نداریم

سخنگوی شرکت ملی گاز با بیان اینکه قطع گاز یا به دلیل حادثه یا انجام پروژه است و این موضوع منوط به فصل خاصی نیست و هیج ارتباطی نیز با کمبود گاز یا مسائلی از این دست ندارد، بیان کرد: برنامه ای برای قطع گاز و یا سهمیه بندی وجود ندارد.

اعظمی با بیان اینکه در حاضر مصرف گاز ۶۵۵ میلیون مترمکعب ثبت شده است، گفت: روز گذشته نیز میزان مصرف همین عدد بود، امیدواریم در روزهای آینده با همکاری مردم میزان مصرف کاهش یابد، تقاضای ما از مردم این است که در این حوزه همکاری بیشتری با ما داشته باشند.

وی با بیان اینکه با گرم تر شدن هوا لازم است که مشترکان سیستم های گرمایشی را تنظیم مجدد کنند، ادامه داد: توجه به این موضوع اهمیت زیادی دارد و تقاضا داریم تا همه مشترکان به این مهم توجه جدی داشته باشند.

برچسب‌ها:

نظر شما