شناسهٔ خبر: 43640125 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

مدیر شبکه نسیم: باید با ایده‌های نو، مخاطب را جذب کنیم/ حفظ روندِ "دست‌فرمون" در دستور کار

محمد احسانی در محل ضبط سری سوم برنامه‌های تلویزیونی "چند درجه" و "دست‌فرمون" تأکید کرد که مهم‌ترین کار حفظ این روند است تا مخاطب همچنان همراه شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  محمد احسانی مدیر شبکه نسیم و جمعی از مدیران در محل ضبط سری سوم برنامه‌های "چند درجه" و "دست‌فرمون" حاضر شدند و در جریان تولید و آماده‌سازی این برنامه‌ها قرار گرفتند.

احسانی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش گروه‌های سازنده چند درجه و دست فرمون با توجه به لزوم حفظ فاصله اجتماعی و سختی کار به جهت شیوع بیماری کرونا گفت: شبکه نسیم بر برنامه‌هایی که بتواند با ایده‌های نو مخاطب را جذب کند تأکید دارد.

وی اضافه کرد: "چند درجه" از آن دسته برنامه‌هایی است که می‌تواند نسل جوان را همراهی و آنان را با ورزش‌های جدید آشنا کند.

مدیر شبکه نسیم بیان داشت: برنامه دست فرمون نیز توانسته است در چند مرتبه در نظرسنجی‌های مرکز تحقیقات سازمان، جزو برنامه‌های پربیننده اعلام شود که مهم‌ترین کار، حفظ این روند است تا مخاطب همچنان با این برنامه همراه شود.

وی افزود: مدیران و برنامه‌سازان باید با ایده‌های نو و خلاقانه و بر اساس ذائقه مخاطب، برنامه‌ها را تولید کنند.

در ادامه این بازدیدها، غلامرضا بختیاری، تهیه‌کننده سری سوم چند درجه، ضمن ارائه گزارش ویدیویی از روند تولید این برنامه گفت: این مسابقه در حدود 30 الی 35 رشته ورزشی و هیجان‌انگیز از جمله پاراگلایدر، غواصی، پاراموتور، سقوط آزاد، فلای بورد،کایت بورد، موتور کراس، دوچرخه‌سواری تریال و... را به مخاطبان و به خصوص نسل جوان معرفی می‌کند.

وی ادامه داد : رشته‌هایی که شاید ابتدا در نظر مردم به عنوان یک ورزش گران شناخته شوند، اما اکثر آن‌ها با هزینه بسیار کم در دسترس همه قرار دارد. در سری سوم این برنامه سهیل غلامرضاپور، امید خسروی و میثاق بختیاری به عنوان بازیگران این برنامه حضور خواهند داشت.

محمود محمودی، تهیه‌کننده برنامه دست‌فرمون نیز گزارشی در خصوص اضافه شدن بخش‌های موتورسواری و آرسی، تغییر نحوه برگزاری مسابقات، گسترش و دگرگونی قابل توجه پیست و دکور برنامه ارائه کرد و اظهار داشت: استقبال مردم از فصل نخست، سبب ساخت فصل دوم مسابقه «دست‌فرمون» شد.

در این بازدید مدیر شبکه را علی‌اکبر کاظمی "قائم مقام"، مرتضی جاسبی"مدیر گروه تولید"، امیرعباس اشرف "مدیر تأمین برنامه شبکه نمایش و روابط عمومی نسیم "، حامد عبدوس "مدیر طرح و برنامه" و مهدی توکلی‌زاده"مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم" همراهی کردند و "شهزاد کیانی "سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی" نیز در بازدید از برنامه "چند درجه" حضور داشت.

انتهای پیام/

نظر شما