شناسهٔ خبر: 43441621 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون اسکی | لینک خبر

سرپرست فدراسیون اسکی: به دنبال نهایی کردن پروتکل های بهداشتی برای تمرینات ملی پوشان اسکی هستیم / مذاکرات خوبی برای میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا صورت داده ایم

صاحب‌خبر - سرپرست فدراسیون اسکی از برنامه ریزی و همانگی برای تدوین دستورالعمل های بهداشتی برای پیگیری تمرینات ملی پوشان خبر داد و اظهار کرد در تلاش هستیم تا مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در ایران میزبانی کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون اسکی،کوروش صبوریان سرپرست فدراسیون اسکی در مجمع انتخابانی هیات اسکی استان قزوین، ضمن قدردانی از زحمات ریاست پیشین هیات اسکی قزوین اظهار کرد: امیدواریم روند توسعه اسکی در استان قزوین با قدرت بیشتری دنبال شود و پیست اسکی مجموعه ورزش‌های زمستانی کامان و زرشک نیز به زودی راه‌اندازی گردد.

وی یادآور شد: با توجه به شیوع کرونا تمرینات ملی پوشان اسکی به شکل انفرادی در حال پیگیری است . با پیگیری‌های انجام گرفته در صورت فراهم شدن شرایط و با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا در ورزش تمرینات گروهی ورزشکاران نیز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز می‌شود.

سرپرست فدراسیون اسکی همچنین از پیگیری و مذاکره برای میزبان مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در ایران خبر داد و گفت: در حال حاضر فدراسیون اسکی مشغول مذاکره و انجام پیگیری‌های لازم برای میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در ایران است و در صورت بوجود آمدن شرایط تلاش خواهیم کرد بهترین میزبانی را از این مسابقات داشته باشیم. البته تمامی این موارد بسته به شرایط کرونا و وضعیت زمان برگزاری مسابقات دارد.

صبوریان خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای اعزام تیم‌های ملی به مسابقات قهرمانی جهان در حال انجام است و بهترین نفرات با پشتیبانی حداکثری فدراسیون به این مسابقات اعزام خواهند شد. تلاش خواهیم کرد با رعایت‌ دستورالعمل‌های اعلامی از سوی ستار مقابله با کرونا هرچه زودتر همزمان با بازگشایی پیست‌های اسکی تمرینات ملی‌پوشان را آغاز کنیم.

بهرام ساوه‌شمشکی دبیر فدراسیون اسکی نیز اظهار کرد: پروتکل‌های بهداشتی برای فعالیت پیست‌های اسکی و تمرینات اسکی‌بازن به ستاد مقابله با کرونا در ورزش ارائه شد و در صورت تایید نهایی بلافاصله و همزنان با آغاز فعالیت‌های پیست‌های اسکی تمرینات ملی‌پوشان آغاز خواهد شد.

وی افزود: تمامی تلاش فدراسیون اسکی و مسئولین پیست‌های اسکی حفظ سلامت اسکی‌بازان است و در این زمینه تعامل بسیار خوبی با ستاد مقابله با کرونا در ورزش انجام گرفته جلسات مستمری با مسئولین این ستاد برگزار شده است.

انتهای پیام

نظر شما