شناسهٔ خبر: 42710463 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

بی بند و باری رسانه‌ای را آزادی نامیدند تا به مقدسات توهین کنند

سازمان بسیج رسانه استان تهران با صدور بیانیه‌ای که به امضای بسیاری از خبرنگاران بسیجی استان تهران رسید ضمن محکومیت این اقدام ضد دینی و ضد رسانه‌ای با بیان اینکه دشمنان با بی بند و باری رسانه‌ای را آزادی نامیدند تا به مقدسات توهین کنند، خواستار محکوم کردن آن در همه رسانه‌های کشور، منطقه و جهان شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، سازمان بسیج رسانه استان تهران با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام ضددینی و ضد رسانه‌ای اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص)، خواستار محکوم کردن آن در همه رسانه‌های کشور، منطقه و جهان شد.

متن این بیانیه که به امضای بسیاری از خبرنگاران بسیجی استان تهران در شهرستان‌های ری، پاکدشت، ورامین، پیشوا، اسلامشهر، چهاردانگه، فیروزکوه، رباط کریم، پردیس و دماوند رسیده به شرح زیر است:

«بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیم»

در امتداد هجوم ناجوانمردانه جریان کفر و نفاق علیه حق و عدالت، بار دیگر اقدام موهن و گستاخانه دیگری، شخصیت بی‌نظیر عالم بشریت را نشانه گرفت و با بازنشر کاریکاتور اهانت آمیز علیه پیامبراکرم(ص) و توهین به کلام الله مجید که این بار نیز تحت حمایت یکی از دولت‌های غربی و به بهانه حمایت از آزادی بیان توسط نشریه فرانسوی «شالی ابدو» انجام شد، قلب بیش از یک میلیارد مسلمان را در اقصی نقاط جهان جریحه‌دار کرد.

این جریان شیطانی در طول تاریخ، مسیر تاریکی را طی کرده است و امروزه نیز شاهد حضور آن‌ها هستیم؛ این کوردلان امید واهی دارند که بتوانند خورشید عالم ناب محمدی را بی‌فروغ کنند اما وعده الهی  تحقق خواهد یافت و اسلام به‌عنوان آخرین و کامل‌ترین آئین انسان‌ساز آسمانی، سرانجام عالم‌گیر خواهد شد.

ناکارآمدی همه نظام‌های فکری جاری در جهان غرب که جذاب‌ترین گزاره‌های آن بازیچه دست ابرقدرت‌ها است از بدیهیات به شمار می‌رود و حوادث جاری در شنبه‌های فرانسه که مدعی آزادی بیان و نیز وقایع اخیر در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) است، گواهی واضح بر عجز روز افزون همه مکاتب مبتنی بر اومانیسم و ضرورت بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت است.

دشمنی با اسلام و عناد با خدای متعال، توسط کسانی انجام می‌شود که غوطه‌ور در خواهش‌های نفسانی و شیطانی هستند که راهنمایان و هدایتگرانِ بشر را مورد اهانت و یا به سُخره می‌گیرند.

در برهه‌ای از تاریخ، شیطان صفتان برای رسیدن به اهداف شوم و پلیدِ خود سرفرزند پیغمبر آخرالزمان را به نیزه زدند و در شهر گرداندند و اکنون در این ایام که مصادف با ماه محرم و عاشورای حسینی و حزن و اندوه حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرج الشریف) و مسلمانان در سرتاسر عالم است بار دیگر یکی از نشریات غربی اقدام به تصاویر و الفاظ موهن نسبت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) کرده که خشم و نفرت و انزجار همه مسلمانان را در سرتاسر کره خاکی در پی داشته است.

امت هوشیار و متحد مسلمان جهان به خصوص ملت حسینی ایران اسلامی همچون گذشته، خاری در چشم استکبار جهانی خواهد بود و در مسیر الهی پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت(ع) تا ظهور منجی موعود(عج الله تعالی فرج الشریف) حاضر در تمام رویدادها و صحنه‌ها است.

این نخستین مرتبه‌ای نیست که به ساحت قدسی نبی رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) به بهانه آزادی بیان اهانت می‌شود و نقطه پایان ابراز خصومت دشمنان اسلام با آورنده دین خاتم و کلام جاویدان حق نیز نخواهد بود.

در این میان، تلاش‌های مذبوحانه که با هدف منحرف کردن ذهن ملت‌ها و دولت‌های غرب آسیا از نقشه‌های شوم آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی غاصب، با مصداق خاموش ساختن نور الهی، نتیجه‌ای جز توجه بیشتر همه قلوب مستعد پذیرش حق در دنیای پرتزویر امروز را به دنبال نخواهد داشت و وظیفه یکایک مسلمانان عالم را در دفاع از این نور خاموش‌ناشدنی، حفظ هوشیاری و فراموش نکردن دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین سنگین‌تر است که اگر چنین کردیم و تلاش‌های هم‌افزای این حرکت را تقویت کردیم، وعده حق محقق خواهد شد و دست الهی که فَوقَ أیدیهم  است، زمینه جهانی شدن حکومت اسلام و حاکمیت قرآن را به دست دشمنان‌ احمق تسریع خواهد کرد.

به مصداق آیه شریفه «وَ لَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه» امیدی در دل یاوران دین الهی روشن می‌کند که نباید از آن غفلت ورزید.

سازمان بسیج رسانه استان تهران انزجار و بیزاری خود را از این اقدامات شیطانی اعلام کرده و با عزمی راسخ و همتی مضاعف، نسبت به تبیین حقایق و روشنگری نقشه‌های شوم دشمنان برای عموم مردم در جهت هدایت جامعه، ثابت قدم بوده و از تمامی مسلمانان جهان و سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی می‌خواهیم که نسبت به اینگونه اقدامات موهن و حرمت شکنانه ساکت نباشند.

به گزارش فارس، نشریه فرانسوی شارلی ابدو ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی در صفحه نخست خود با انتشار مطلبی با عنوان «من شارلی هستم» اقدام به توهین به پیامبر اسلام (ص) کرده بود که با واکنش‌ مسلمانان روبرو شد.

این هفته‌نامه یازدهم شهریور ماه امسال همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه، بار دیگر با تیتر همه چیز به خاطر این کارتون‌های اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی‌ اسلام را منتشر کرد که این حرکت موجب خشم و انزجار مسلمانان در نقاط مختلف جهان شده است.

انتهای پیام/۶۷۰۵۲/د/س

نظر شما