شناسهٔ خبر: 41793040 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

در بازی Assassin's Creed: Valhalla یا بجنگید یا مذاکره کنید!

یکی از مدیران یوبیسافت به تازگی اعلام کرده است که در بازی Assassin's Creed: Valhalla گیمر امکان مذاکره به جای مبارزه را خواهد داشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازی Assassin's Creed: Valhalla جدیدترین عنوان معرفی شده از خانواده اساسینز است که شرکت یوبیسافت قصد دارد آن را برای نسل بعدی و نسل فعلی کنسول‌ها روانه بازار کند. توسعه دهنده این بازی اعلام کرده است که در ساخت این بازی سعی شده از تلفیق گیم پلی دو عنوان آخر مجموعه اساسینز یعنی بازی‌های Origins و Odyssey با بازی‌های سبک RPG، یک گیم پلی جدید و بسیار جذاب برای گیمر‌ها بدست آید که می‌تواند آن‌ها را تا مدت زیادی در دنیای بازی غرق کند.

به تازگی نیز یکی از مدیران یوبیسافت که در ساخت این بازی مشارکت داشته اعلام کرده است که در ساخت این بازی سعی شده از موانع بالا رفتن سطح گیمر کاسته شود تا گیمر‌ها بتوانند به راحتی به سطح بالاتر دست پیدا کنند. این مدیر در رابطه با بازی گفته است که رویکرد جدید شرکت به این صورت بوده که تمامی عواملی که باعث می‌شوند گیمر در یک سطح باقی بماند، از بازی حذف شود تا گیمر بتواند آزادانه در مپ بازی به گشت و گذار مشغول شود و از محدود شدن او در محلی از بازی جلوگیری شود.

بازی Assassin's Creed: Valhalla

تصمیمات گیمر در بازی Assassin's Creed: Valhalla روی گیم‌پلی بازی تاثیر می‌گذارد

علاوه بر این اسماعیل اشرف درباره این بازی اعلام کرده است که گیمر‌ها می‌توانند به جای خشم در بازی از گفتگو استفاده کنند تا به این ترتیب روند داستان بازی سریع‌تر از همیشه طی شود و نیازی نباشد تا گیمر برای عبور از هر مرحله به مبارزه با شخصیت‌های موجود در داستان بازی بپردازد.ظاهرا گیمر در برخی موارد دو گزینه پیش رو خواهد داشت که یکی از آن‌ها مبارزه و دیگری مذاکره است؛ در حال حاضر اطلاعات نسبتا کاملی از این بازی منتشر شده است و برای تجربه این بازی باید تا تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتظر ماند.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

نظر شما