شناسهٔ خبر: 41325816 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

سرخاب: بازی آبادان را در شهر سفید برگزار کنید

شانس سهمیه آسیایی استقلال هم کم شد

پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: وقتی بازی‌ها قرار است بدون تماشاگر باشد چرا دیدار با صنعت نفت را در یک شهر بی‌طرف نزدیک به میزبان با وضعیت سفید منتقل نمی‌کنند!

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرورزشی، عباس سرخاب از برگزاری دیدار بعدی استقلال در آبادان به شدت نگران است. در همین خصوص دقایقی با او همکلام شدیم.

آقای سرخاب! استقلال - تراکتور را چطور ارزیابی کردید؟
بازی در نیمه اول تقریباً پایاپای بود ولی در نیمه دوم هر چه رو به پایان بازی می‌رفتیم استقلال بهتر می‌شد.

چرا استقلال اینقدر موقعیت از دست می‌داد؟
تا حدی طبیعی بود ولی نه خیلی! این تیم در طول هفته گذشته فقط یک جلسه با همه نفرات تمرین کرد. پنج‌شنبه که رسماً اعلام شد استقلال باید بازی با تراکتور را برگزار کند، یک جلسه با ۱۶ نفر تمرین داشت و جمعه هم یک جلسه دیگر. ضمن اینکه اوضاع روحی این تیم هم خوب نیست ولی این‌ها دلایل موجهی برای از دست دادن آن همه موقعیت نبود. دیاباته، قایدی و رضاوند چند موقعیت خوب که می‌شد منجر به گل شوند را از دست دادند.

به نظر شما استقلال بخت قهرمانی دارد؟
خیر! دیگر کار خیلی سخت شد و حتی با ادامه این روند شاید سهمیه آسیایی هم از دست برود! مگر اینکه در این ۷ دیدار باقی مانده تیم فقط برنده شود که این هم کار خیلی سختی است.

چرا در زدن ضربه آخر اشتباهات زیادی دیده می‌شود؟
نبود تمرکز، ترس از باخت یا تساوی و ناآمادگی بدنی همه از عواملی هستند که باعث می‌شوند یک بازیکن در زدن ضربه آخر دقت لازم را نداشته باشد. هر چند که دیدیم دیاباته کلاس فوتبالی اش بالاتر از لیگ ایران است و بودنش در نوک پیکان خط حمله وزن هجومی تیم را بیشتر کرده بود.

با این وضعیت تیم برای بازی بعدی باید راهی آبادان شود. این را چه می‌گویید؟
شنیدم سیاوش یزدانی و عارف غلامی هم کرونایی شدند. الان که این دو نفر در روز‌های گذشته در تمرینات با بقیه بودند و عارف در بازی هم حضور داشته حتماً تعداد دیگری از بازیکنان استقلال هم کرونایی می‌شوند. بدتر از آن این است که باز تیم را به خوزستان می‌برند! من نمی‌دانم چرا وقتی تیمی یک‌بار از یک سوراخ گزیده شده باز هم آن تیم را به همان استان می‌برند؟ وقتی بازی‌ها قرار است بدون تماشاگر باشد چرا دیدار با صنعت نفت را در یک شهر بی‌طرف نزدیک به میزبان با وضعیت سفید منتقل نمی‌کنند!

نظر شما