شناسهٔ خبر: 38218491 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

شیوه جدید تلکه کردن مردم با برچسب زنی بر روی لوازم خانگی/ پلمب واحد صنفی متخلف در امین حضور + فیلم

افرادی برای کسب سود بیشتر اقدام به برچسب زنی برند‌های معروف بر روی محصولات بی کیفیت می‌کنند.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی است فیلم کوتاهی در فضای مجازی توسط کاربران در حال انتشار است مبنی بر اینکه فردی در یکی از مراکز تجاری سه راه امین حضور تهران در حال تعویض برچسب لوازم خانگی درجه ۲ و ۳ با برچسب لوازم خانگی درجه یک و نصب آن بر روی محصولات است و قیمت کالا‌ها را ۲ برابر قیمت واقعی‌شان می‌کند.

حسین ایزدی رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تغییر برچسب برند‌های محصولات، گفت: این موضوع مصداق بارز تخلف در کسب است.

وی افزود: در صورت مشاهده ماموران گشت تعزیرات حکومتی، علاوه بر پلمب واحد صنفی، از نظر قانون پس از استخراج ما‌به‌التفاوت مبلغ ریالی تخلف انجام شده، متخلفان ۲ تا ۵ برابر جریمه مالی خواهند شد.

بیشتر بخوانید: گرانفروشی نانوا‌ها در استان تهران/ پلمب چند نانوایی در پایتخت

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران تصریح کرد: اخیرا نیز با همکاری اتحادیه لوازم خانگی و پلیس امنیت اقتصادی، برابر ماده ۲۸ نظام صنفی یکی از واحد‌های فروش لوازم خانگی در منطقه امین حضور که اقدام به تخلف‌های مختلف کرده بود با دستور قضایی پلمب شد.

ایزدی از شهروندان تهرانی خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از سوی واحد‌های صنفی و فروشگاهی، موارد را به سازمان تعزیرات حکومتی گزارش دهند تا به موضوع مورد نظر رسیدگی شود.

<div id="video-display-embed-code_11348125"><script type="text/JavaScript" src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/7242013/11348125?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

نظر شما